کد خبر:8270
پ
گزارش

گزارشی از آرایشگاه عسل خباز

سایت دوشیزه از امروز به صورت اتفاقی و رندوم از بهترین آرایشگاه های عروس در تهران گزارش هایی رو برای شما تهیه خواهد کرد که امیدوارم از این بخش سایت خوشتون بیاد و نظرتونو جلب کنه. به گزارش سایت دوشیزه از آرایشگاه عسل خباز: سمت غرب تهران بویژه سعادت آباد این روزا شده بورس آرایشگاه […]

سایت دوشیزه از امروز به صورت اتفاقی و رندوم از بهترین آرایشگاه های عروس در تهران گزارش هایی رو برای شما تهیه خواهد کرد که امیدوارم از این بخش سایت خوشتون بیاد و نظرتونو جلب کنه.

به گزارش سایت دوشیزه از آرایشگاه عسل خباز: سمت غرب تهران بویژه سعادت آباد این روزا شده بورس آرایشگاه های عروس که به شدت از لحاظ کیفیت و قیمت باهم رقابت شدیدی دارند، بین آرایشگاه هایی که در سعادت آباد که خوب شناخته شده هستند ارایشگاه عسل خباز رو در حوالی میدان شهرداری بهتون معرفی میکنم.

وقتی به ادرس سالن عسل خباز رفتم ,بعد از ورود به سالن و استقبال مشاور عروس , برای دیدن کار ۲ میکاپ آرتیست سالن , به اتاق میکاپ عروس رفتیم ۲پکیج عروس تو این سالن زیبایی ارائه میشه اولی شامل : میکاپ وشینیون عروس – ابرو – رنگ ابرو – شیو صورت – اپیلاسیون و پاکسازی صورت . پکیج شماره ۲ که شامل خدمات پکیج اول بصورت ویژه و کامل تر .البته قابلیت تغییر تو پکیج ها وجود داره و میشه با هزینه ی, کاشت ناخن رو هم اضافه کرد.
از صحبت های مسئول سالن آرایش عسل خباز متوجه شدم که بعد از بستن قرارداد , عروس میتونه تست میکاپ داشته باشه تا در مورد نوع و سبک آرایش و شینیون روز عروسی , با میکاپ کاربه تفاهم برسن . شما میتونید باهماهنگی قبلی , برای بازدیدعروس به این ارایشگاه عروس برید .
برندهای آرایشی که برای گریم و میکاپ عروس استفاده میشه از : MAC و ESTEE LOUDER هستند .این سالن در روز تا ۳ عروس رو میپذیرن و با هماهنگی قبلی , برای پذیرش هر تعداد همراه محدودیتی ندارن. میکاپ معمولی هر ساقدوش و همراه،میکاپ VIP و شینیون همراه عروس هم درصورت درخواست عروس خانمها انجام میدن . معمولا ۳ تا ۴ ساعت کار هر عروس طول میکشه , برای قرارداد , تهیه ی تاج و سایر مراحل کار تا روز عروسی : باید اول مبلغی بعنوان بیعانه به عروس سرای عسل خباز بدید و تسویه روز عروسی یا روز قبل از آن که برای انجام کارهای خدماتی به سالن میرید انجام میشه قیمت اجاره تاج عروسهاشون نسبتا مناسبه ,اما من چون امکان دیدن عکس ها و مدلهای جدیدتر تو صفحه ی مجازی سالن وجودداشت , آدرس و کارتشون رو گرفتم و قرار شد برای تصمیم گیری در انتخاب آرایشگاه , منتظر شوی عروس آرایشگاه عسل خباز باشم .

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com