کد خبر:6377
پ
کارت عروسی در محدوده بهارستان

کارت عروسی زمرد

کارت عروسی زمرد یکی از بهترین طراحان کارت عروسی در محدوده میدان بهارستان می باشد . با معرفی یکی از بهترین مراکز کارت عروسی در تهران در خدمت شما هستیم . در این فروشگاه مدلهای زیبای کارت دعوت عروسی، نامزدی و عقد رو میتونید با متنوع ترین طرح ها چه از نظر متن و چه […]

کارت عروسی زمرد یکی از بهترین طراحان کارت عروسی در محدوده میدان بهارستان می باشد . با معرفی یکی از بهترین مراکز کارت عروسی در تهران در خدمت شما هستیم .

در این فروشگاه مدلهای زیبای کارت دعوت عروسی، نامزدی و عقد رو میتونید با متنوع ترین طرح ها چه از نظر متن و چه از نظر شکل و بسته بندی،که قیمت های متفاوتی دارند. برای انتخاب مدل کارت عروسی شیک می تونید از بین نمونه های کارت عروسی این فروشگاه مدلی که دوست دارید انتخاب کنید و سفارش بدید.
باید متوجه باشید قیمت نهایی یه کارت عروسی بستگی به طرح و خط و تعداد کارت ها، نوع بسته بندی، متن انتخابی و کیفیت متریال مورد استفاده داره با توجه به همه اینها ،سایت دوشیزه به این نتیجه رسیده است که برای هزینه های سفارش کارت عروسی کلاس متوسط رو برای این فروشگاه کارت عروسی در بهارستان انتخاب کند.
معمولاً یک هفته زمان می بره برای چاپ بسته بندی و آماده شدن سفارش ها، آقای جعفری مدیر این فروشگاه هستند و اگه انتخاب شما برای کارت عروسی فروشگاه کارت دعوت زمرد میباشد،برید و از نزدیک مدل های جدیدکارت عروسی رو ببینید و اطلاعات کافی رو به دست بیارید و همه چیز رو با دقت بررسی کنید. امیدوارم که موفق باشید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com