کد خبر:8395
پ
روابط زناشویی

معجزه کلمات

این جمله رو شاید باید گفت بارها شنیده اید که میگه بعضی وقتا یه حرف میتونه جادو کنه. معجزه کلمات رو نمیشه درطول سالیان دراز دست کم گرفت. شاید فکر کنید با گذشت چند سال از زندگی مشترک نگران سرد شدن روابطتان باشید. برای آن که عشقتان زنده بماند، باید آن را مرتب یادآوری کنید. […]

این جمله رو شاید باید گفت بارها شنیده اید که میگه بعضی وقتا یه حرف میتونه جادو کنه. معجزه کلمات رو نمیشه درطول سالیان دراز دست کم گرفت.

شاید فکر کنید با گذشت چند سال از زندگی مشترک نگران سرد شدن روابطتان باشید. برای آن که عشقتان زنده بماند، باید آن را مرتب یادآوری کنید. معجزه کلمات را دست کم نگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش سایت دوشیزه به نقل از ضمیمه خانواده روزنامه اطلاعات، برای همسرتان نامه‌های عاشقانه بنویسید؛ نه فقط در زمان‌های خاصی مثل تولد، سالگرد نامزدی و… بلکه هر وقت احساس کردید روابطتان رو به سردی می‌رود، هر وقت احساس کردید مدتی است از هم تعریف نکرده‌اید یا به یکدیگر کم توجه بوده‌اید یا درگیری‌های زیادی داشته اید، عشقتان را روی کاغذ بیاورید و جایی در کیف یا جیبش قرار دهید. در این نامه به نکات مثبت و امتیازات همسرتان اشاره کنید و خاطرات خوب گذشته را به یاد بیاورید.

 

از آرزوهایتان برای آینده بنویسید و نامه را در جایی قرار دهید که او در خلوت بخواند. گاهی حتی او را غافلگیر کنید و هدیه یا نامه‌ای را به محل کارش بفرستید.

 

یک شاخه گل، یک جعبه شیرینی مورد علاقه اش یا یک کارت پستال عاشقانه، عکسی دو نفره

سلامت نیوز: معجزه کلمات عاشقانه در زندگی زناشویی

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com