کد خبر:6450
پ
معرفی مزون عروس در محدوده چهارراه امیر اکرم

لباس عروس پارمیس

لباس عروس پارمیس یکی از بهترین مزون های عروس در محدوده چهار راه امیر اکرم می باشد . این مزون خوب کارهای بسیار درجه یک و با کیفیتی ارائه می دهد که باعث تعجب شما خواهد شد . امروز می خوام مزونی رو بهتون معرفی کنم که علاوه بر کیفیت بسیار خوب لباس هاش قیمت […]

لباس عروس پارمیس یکی از بهترین مزون های عروس در محدوده چهار راه امیر اکرم می باشد . این مزون خوب کارهای بسیار درجه یک و با کیفیتی ارائه می دهد که باعث تعجب شما خواهد شد .

امروز می خوام مزونی رو بهتون معرفی کنم که علاوه بر کیفیت بسیار خوب لباس هاش قیمت های بسیار مناسبی رو هم برای اجاره و فروش داره و گروه تخصصی سایت دوشیزه این مزون رو در کلاس قیمت اقتصادی قرار داده اند تا عروس هایی که دنبال یه مزون لباس عروس با قیمتهای مناسب هستند بتونند انتخابهای بهتری داشته باشند.
فروشنده این مزون برای ما توضیح دادن به خاطر این تفاوت قیمت خرید و اجاره رو پایین گذاشتیم تا مشتری ها بیشتر لباس رو بخرن. البته اینو هم بگم که این مزون لباس عروس سفارش دوخت هم قبول می کنه و ایشون توضیح دادن که هزینه سفارش دوخت بستگی به مدل لباس عروس داره .
در روز قرارداد یعنی همون روزی که سایز و اندازه هاتون رو میگیرن نصف هزینه کامل لباس رو هم بابت بیعانه از شما می گیرن و دیگه بقیه مراحل بستگی به مدل لباس داره که لازم باشه چند بار برای پرو برید و در روز آخر هم که تحویل لباس بایدانجام بشه با شما تسویه می کنن.
برای اطلاعات بیشتروهمینطوردیدن جدیدترین مدل های لباس عروس می تونید به آدرس خیابان ولی عصرـ بین چهارراه جمهوری و امیراکرم برید. امیدوارم که بتونید بهترین لباس عروس و پیدا کنید و زیباترین عروس سال بشید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com