کد خبر:6447
پ
معرفی مزون عروس در محدوده چهارراه امیر اکرم

لباس عروس ، عروس شهر

لباس عروس ، عروس شهر یکی از بهترین مزون های عروس در محدوده سه راه جمهوری در محدوده غرب تهران می باشد . با معرفی یکی از بهترین مزون های لباس مهمان شما دوستان عزیز هستیم . برای رفتن به مزون عروس شهر اول باید به خیابون ولی عصر تقاطع جمهوری پاساژ آزاد طبقه زیرزمین […]

لباس عروس ، عروس شهر یکی از بهترین مزون های عروس در محدوده سه راه جمهوری در محدوده غرب تهران می باشد . با معرفی یکی از بهترین مزون های لباس مهمان شما دوستان عزیز هستیم .

برای رفتن به مزون عروس شهر اول باید به خیابون ولی عصر تقاطع جمهوری پاساژ آزاد طبقه زیرزمین برید،پاساژ آزاد یکی از بورس های لباس عروس در تهران میباشد .مزون عروس شهر، لباس عروس های مختلف و شیکی داشت.
بیشتر تمرکز کاریشون روی فروش لباس عروس که قیمت هاشون از ۴۵۰ هزار تومن شروع میشه به بالا، که به نظر من برای خرید لباس عروس قیمت های خیلی خیلی مناسبی هستش،گرچه باید بگم که لباس هاشون کیفیت خوبی هم داشتن. برای سفارش دوخت هم باید بعد از انتخاب مدل لباس عروس نصف هزینه کامل لباس رو بابت بیعانه بدید تا سایز و اندازه تون گرفته بشه و بعد از اون متناسب با مدل لباستون بین ۲ یا ۳ بار برای پرو به مزون برید،و در نهایت تسویه و تحویل لباس رو انجام بدید.
اصلا نگران نباشید این مزون متناسب با هر سلیقه و بودجه ای لباس های عروس زیبایی رو ارائه می ده. مدیریت که اسمشو یادم نیست یه خانم خیلی مهربون و خوش برخوردی هستند. پس میشه با یه انتخاب خوب بهترین و زیباترین لباس عروس رو داشت. این گزارش مناسب عروس خانمهایی هست که دنبال خرید لباس عروس با قیمت مناسب در امیراکرم هستند.امیدوارم که شما هم بهترین عروس باشید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com