کد خبر:9102
پ
انتخاب

دوری از ژست های تکراری عروسی

به گزارش دوشیزه به نقل از مدآنلاین: شاید شما هم از آن دسته باشید که در هر مراسم عروسی که حاضر می‌شوید یا آلبوم‌های عروسی اقوام‌تان را که تماشا می‌کنید، مطمئن می‌شوید که مدت‌هاست همه شبیه همدیگر شده‌اند و حتی اگر ایده‌های خلاقانه‌ای هم هست، مدت‌هاست تکراری شده و همه از روی دست همدیگر کپی […]

به گزارش دوشیزه به نقل از مدآنلاین: شاید شما هم از آن دسته باشید که در هر مراسم عروسی که حاضر می‌شوید یا آلبوم‌های عروسی اقوام‌تان را که تماشا می‌کنید، مطمئن می‌شوید که مدت‌هاست همه شبیه همدیگر شده‌اند و حتی اگر ایده‌های خلاقانه‌ای هم هست، مدت‌هاست تکراری شده و همه از روی دست همدیگر کپی می‌کنند. این ماجرا به‌خصوص درباره ایده کهنه حک‌کردن نام همسران روی حلقه‌های یکدیگر و همچنین درباره ژست‌های عاسی عروسی، بسیار قدیمی شده است.

این بار کلی عکس از حلقه‌های زیبا و منحصربفرد را برای شما آماده کرده‌ایم تا ایده‌هایی باشند برای انتخاب حلقه مناسب برای شما؛ اما یک تفاوت اساسی در این حلقه‌ها با حلقه‌های لوکسی که قبلاً در «مدآنلاین» نشانتان می‌دادیم وجود دارد؛ این حلقه‌ها می‌توانند بازتابی از عکس‌های عروسی شما باشند. حتما پیش خودتان فکر می‌کنید چطور؟ ما روشی را در این بخش به شما یاد می‌دهیم که هم نوعی تنوعی باشد در عکس‌های عروسی‌ تا دیگر از یکنواخت بودن عکس های تکراری دربیایید و هم تنوع در حلقه‌های عروسی‌تان.

عکاسی از حلقه ازدواج

ژست عروس داماد با حلقه ازدواج

ژست های جدید عروس با طلا و جواهرات

حلقه ست عروس داماد طلای سفید

ژست های عروس داماد در باغ عکاسی

شیک ترین مدلهای حلقه ازدواج 2017

رینگ نامزدی با طلای زرد

زیباترین عکسها با حلقه نامزدی

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com