کد خبر:5562
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده صادقیه

دفتر عقد و ازدواج ۶۳

دفتر عقد و ازدواج ۶۳ در محدوده صادقیه در غرب تهران قرار دارد . این مکان را می توان از بهترین محضرهای طلاق و ازدواج در غرب تهران دانست . این محضر توانسته محیط دوستانه و زیبایی را گرد آورد . دفترخانه ازدواج۶۳ یک سالن بزرگ ودلباز دارد که فضای پذیرایی از ۳۰نفر در آن […]

دفتر عقد و ازدواج ۶۳ در محدوده صادقیه در غرب تهران قرار دارد . این مکان را می توان از بهترین محضرهای طلاق و ازدواج در غرب تهران دانست . این محضر توانسته محیط دوستانه و زیبایی را گرد آورد .

دفترخانه ازدواج۶۳ یک سالن بزرگ ودلباز دارد که فضای پذیرایی از ۳۰نفر در آن فراهم آمده است،دورتادور سالن صندلی هایی با روکش سفید قرارداده اند و در یک گوشه آن جایگاه عروس وداماد با سفره عقد نباتی رنگ چیده شده است، که امکان تعویض سفره ومحویات آن و همچنین گل آرایی در آن وجود دارد.
سردفتر این محضربزرگ ازدواج در غرب تهران آقای سیدحسین کاظمی هستند که لباس روحانیت به تن دارند.برای ثبت عقد در دفتر ازدواج ۶۳ابتدا باید به دفتر مراجعه کنید و از سر دفتر معرفی نامه برای آزمایشگاه های مجاز دریافت کنید وسپس نتیجه آزمایش را به همراه مدارک اصلی عروس وداماد مجددا به دفترخانه ببرید تا روز عقد را برای شما رزرو کنند.
در دفتر ازدواج ۶۳امکان پذیرایی از مهمانان وجود دارد ومی توانید بدون هیچ نگرانی از مهمانان ویژه ای که برای این مراسم دعوت کرده اید،پذیرایی به عمل آورید.
از نظر هزینه ثبت عقد واستفاده از امکانات واتاق عقد دفتر ثبت ازدواج شماره ۶۳ در کلاس قیمت متوسط سایت دوشیزه قرار میگیرد.پس اگر به دنبال یک دفترخانه ازدواج با کلاس در محدوده غرب تهران هستید،من امروز دفتر خانه ۶۳را به شما معرفی میکنم،امیدوارم که اطلاعات امروز کامل ومفید بوده باشد.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com