کد خبر:5577
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده جنت آباد

دفتر عقد و ازدواج ۴۴۴

دفتر عقد و ازدواج ۴۴۴ در محدوده غرب تهران در جنت اباد فعالیت می کند و این محضر بسیار خوب در غرب تهران دارای سفره عقد بسیار زیبا و جذابی هستش . این محضر رو میشه یکی از بهترین دفاتر ازدواج در غرب تهران دانست . در غرب تهران دفاترازدواج ومحضرهای فوق العاده شیکی وجود […]

دفتر عقد و ازدواج ۴۴۴ در محدوده غرب تهران در جنت اباد فعالیت می کند و این محضر بسیار خوب در غرب تهران دارای سفره عقد بسیار زیبا و جذابی هستش . این محضر رو میشه یکی از بهترین دفاتر ازدواج در غرب تهران دانست .

در غرب تهران دفاترازدواج ومحضرهای فوق العاده شیکی وجود دارد که ظرفیت‌های مختلفی دارند وهرکدام امکانات وخدمات متنوعی را ارائه می‌دهند.
دفترخانه‌ی ازدواج شماره۴۴۴در محدوده‌ی جنت آباد واقع شده است وجزوء بهترین دفترخونه‌های ازدواج غرب تهران محسوب می‌شود. سر دفتر این مرکز آقای محمد رضایی هستند که اولین اقدام برای ثبت گرفتن یک معرفی نامه از ایشان برای انجام آزمایشات قبل از عقد می‌باشد.
جواب این آزمایش‌ها یک روزه داده می‌شود وپس از آن شما یک ماه مهلت دارید که برای ثبت عقد ازدواج به دفترخانه مراجعه کنید در غیراین صورت بعداز سپری شدن یک ماه مجددا باید معرفی نامه بگیرید و آزمایش راتکرار کنید.
این محضر ازدواج مجلل دارای ۳۰صندلی به جز صندلی‌های عروس وداماد است ویک سفره عقد سفید رنگ و رویایی در وسط سالن عقد آن چیده شده است.صندلی‌های مبله عروس وداماد صورتی رنگ است و دو ستون که با گل‌های طبیعی گل آرایی شده اند در کنار این دو صندلی قرار داده شده‌اند. فضای اتاق عقد تمیز ومرتب است ومحیط گرم وصمیمی دارد.
در این دفترخانه‌ی ازدواج خوب در محدوده‌ی اتوبان ستاری ،امکان عکس برداری واستفاده از موسیقی سنتی نیز وجود دارد . که هرکدام هزینه های متفاوتی دارند.
در کل نرخ استفاده از امکانات وثبت عقد در دفتر رسمی ازدواج ۴۴۴ با توجه به کارشناسی سایت دوشیزه در کلاس متوسط قرار می‌گیرد.اگر به دنبال یک دفترخانه‌ی ازدواج با کلاس با سفره عقد شیک در محدوده جنت آباد ، شاهین شمالی ، ۳۵ متری گلستان می‌گردید حتما به دفترازدواج ۴۴۴هم تشریف ببرید واتاق عقد آن را از نزدیک مشاهده کنید.
در ادامه مشاورین ما به ( دفترخانه ها و محضرهای با سفره عقد شیک و جدید در جنت آباد با شماره ۸۶ ، ۹۸ ، ۴۰۹ ، ۱۹) و ( بهترین آتلیه های عکاسی عروسی جنت آباد با نام های آس ، آرتمن ، تورنگ ، پرستیژ ، سایه ، پورجم ، آذین برتر ، سوره ، آریستا ، آگرین ، سپنتا ، ) و ( بهترین آرایشگاه های عروس جنت آباد با نام های مینیاتور ، مهستان ، میم ، آون ، سفید برفی ، ساقدوش ، فرشته آسمان ، پایتخت غرب ، زرین تاج ، کلبه مهدیس ، ) و ( بهترین تالارهای پذیرایی با نام های سمرقند ، یزدان ، آریا ، قصرگلستان ، شباهنگ غرب ) و ( بهترین مزون های لباس مجلسی و عروسی با نام های فوزیه ، فابرا ، دی تو دی ، مهتاتن ) و گلفروشی ها ، شیرینی فروشی ها و موسسات خدمات مجالس ، ظروف کرایه ، کترینگ ، تشریفات ، سفره عقد در جنت آباد خواهند رفت تا در بزرگترین دایرکتوری مشاغل عروسی با اسم دوشیزه اطلاعات مفید و کاربردی در اختیار شما قراردهند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com