کد خبر:5528
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده خیابان ولیعصر

دفتر عقد و ازدواج ۴۹

دفتر عقد و ازدواج ۴۹ از دفترخانه های عروسی در محدوده خیایان ولیعصر در حوالی خیابان زرتشت می باشد . این دفترخانه محیط بسیار مناسبی را برای عقد و ازدواج تدارک دیده است . دفتر ازدواج شیک با سفره عقد زیبا این جمله رو همه برای پیدا کردن یه دفترخونه خوب به زبون دارند برای […]

دفتر عقد و ازدواج ۴۹ از دفترخانه های عروسی در محدوده خیایان ولیعصر در حوالی خیابان زرتشت می باشد . این دفترخانه محیط بسیار مناسبی را برای عقد و ازدواج تدارک دیده است .

دفتر ازدواج شیک با سفره عقد زیبا این جمله رو همه برای پیدا کردن یه دفترخونه خوب به زبون دارند برای خیلی ها مهم که محضری که قراره توی اون مراسم عقد رو برگزار کنند هم قشنگ باشه و هم بزرگ باشه تا بتونند ،از مهمون های مراسم عقد همون جا پذیرایی کنند .
دفتر ازدواج ۴۹ که در منطقه ۶ و حوالی میدان فاطمی قرارداره .یه دفترخونه بزرگ با سفره عقد زیباست که سردفتر آن آقای جعفر شجونی واعظ هستند. برای ثبت عقد بعد از گرفتن نتیجه آزمایش اون رو با مدارکتون باید به محضر ببرید و مبلغی رو بابت بیعانه بدید تا روز مراسم عقد شما رو براتون رزرو کنند.
هزینه ثبت عقد و استفاده از امکانات توی این مناسب هست و به همین خاطر سایت دوشیزه کلاس متوسط رو برای این دفتر خانه ی ازدواج در نزدیکی خیابان کریم خان در نظر گرفته اند . اما اگه دوست دارید که مراسم عقدتون توی این محضر انجام بشه می تونید برای دیدن سفره عقد و برای اطلاعات بیشتر با هماهنگی به دفترخانه ۴۹ برید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com