کد خبر:5571
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده بلوار فردوس

دفتر عقد و ازدواج ۴۲۴

دفتر عقد و ازدواج ۴۲۴ در محدوده بلوار فروس در غرب تهران قرار دارد . این دفتر از مجضرهای بسیار خوب در غرب تهران می باشد . این محضر با دکور و پذیرایی بسیار خوب توانسته طرفداران زیادی را پیدا کند . ملاک هایی که در انتخاب یک دفترازدواج برای ثبت عقد مورد نظر افراد […]

دفتر عقد و ازدواج ۴۲۴ در محدوده بلوار فروس در غرب تهران قرار دارد . این دفتر از مجضرهای بسیار خوب در غرب تهران می باشد . این محضر با دکور و پذیرایی بسیار خوب توانسته طرفداران زیادی را پیدا کند .

ملاک هایی که در انتخاب یک دفترازدواج برای ثبت عقد مورد نظر افراد قرارمیگیرد،بیشتر در ظرفیت دفترخانه ازدواج،شیک بودن اتاق ومجلل بودن سفره عقد آن،مبله بودن سالن ودسترسی آسان به آن دفتر میباشد.
با توجه به حجم زیاد تقاضاها برای یافتن محضرهای مناسب وجستجوها،سایت دوشیزه یک لیست از بهترین وشیک ترین دفاتر ازدواج تهران تهیه کرده ویک به یک اطلاعات لازم ومربوط به آن مراکز را در اختیار شما قرار دهد.
دفتر ازدواجی که امروز تصمیم به معرفی آن داریم دفترخانه ازدواج شماره۴۲۴میباشد،که در محدوده بلوار فردوس وخیابان سلیمی جنوبی واقع شده است.این دفتر خانه رسمی ازدواج درمنطقه ۵ غرب تهران ظرفیت ۳۰نفر را دارد وسر دفتر آن آقای سید ناصرالدین شریعتی هستند،که لباس شخصی به تن دارند.
خواندن خطبه عقد توسط ایشان معمولا ۱۵تا ۲۰دقیقه به طول می انجامدوپس از آن ۱ساعت به خانواده ها اجازه میدهند تا این مراسم فراموش نشدنی را در کنارهم جشن بگیرند. سالن عقد محضر۴۲۴دلباز است و دکوراسیون مبله دارد.سفره عقد آن بسیار شیک است وبه شما اجازه ی دیزاین ها وتزئینات بیشتر داده میشود.
قیمت ثبت عقد در این دفترثبت ازدواج خوب وشیک با توجه به نظر کارشناسان ما کلاس قیمت متوسط دارد.برای اطلاعات دقیق تر در خصوص اقدامات اولیه برای اجرای جشن عقد و زمان آن میتوانید همه روزه با دفتر خانه ازدواج ۴۲۴تماس بگیرید ویا حضوری به آدرس دفتر مراجعه کنید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com