کد خبر:5513
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در سعادت آباد

دفتر عقد و ازدواج ۳۲

دفتر عقد و ازدواج ۳۲ یکی از دفترخانه های بسیار خوب در محدوده سعادت آباد در شمال غرب تهران قرار دارد این دفترخانه را می توان از جاهای مناسب برای ثبت ازدواج دانست . دفترخانه ثبت ازدواج ۳۲ سعادت آباد ، سفره عقد بسیار شیکی داره، فکر می کنم این روزها شیک بودن سفره عقد […]

دفتر عقد و ازدواج ۳۲ یکی از دفترخانه های بسیار خوب در محدوده سعادت آباد در شمال غرب تهران قرار دارد این دفترخانه را می توان از جاهای مناسب برای ثبت ازدواج دانست . دفترخانه ثبت ازدواج ۳۲ سعادت آباد ، سفره عقد بسیار شیکی داره، فکر می کنم این روزها شیک بودن سفره عقد توی محضر یکی از چیزهایی که واسه ماها مهم شده، میتونید یه وقت بگیرید برید از نزدیک همه چیزو ببینید. راستی شما میتونید اونجا از مهموناتون هم پذیرایی کنید، این فرصت خوبیه که زیباترین لحظاتتون رو با عزیزترین هاتون باشین.
برای ثبت عقد توی محضر۳۲ باید یک ماه جلوتر برای گرفتن معرفی نامه آزمایشگاه برید و بعد از گرفتن جواب آزمایش، نوبت عقد رو رزرو کنید. این دفتر خونه امکانات زیادی برای مراسم عقد در نظر گرفته مثل موسیقی سنتی و عقد آریای، آتیش بازی، عکاسی و چیزای دیگه، با توجه به خدمات وهزینه های این دفترازدواج سی و دو، گروه متخصص سایت دوشیزه کلاس قیمت لوکس رو برای این محضر انتخاب کردن.
اگه لازم باشه که عاقد به خونه عروس و داماد بره هزینه رفت و آمد و مسافت و زمان هم جدا محاسبه میشه. انتخاب یه دفترخونه ازدواج خوب اصلاً کار سختی نیست، برخلاف این که خیلی ها تصور می کنن کار خیلی سختیه، اما با کمی جست و جو میشه بهترین دفتر ازدواج رو پیدا کرد. برای این که این کارو بهتر انجام بدید یه لیست از بهترین دفتر ازدواج ها تهیه کنید و برید از نزدیک امکاناتشونو ببینید و با هم مقایسه کنید تا نتیجه ی بهتری بگیرید و مراسم ثبت عقد که بهترین لحظه برای هر کسی میتونه باشه رو انجام بدید. برای همه کسانی که در شرف بهترین لحظه های زندگی هستن آرزوی خوشبختی می کنم.

– دفترثبت ازدواج تهران شماره ۳۲
خوش اخلاق
خواندن خطبه آریایی
سفره عقد شیک
امکان اجرای نی و دف
محدودیت جای پارک در وسط هفته
خواندن بخشی از خطبه عقد با شعر
خواندن اشعار مولانا ، حافظ ، سعدی
ظرفیت ۳۰ الی ۲۵ نفر
نورپردازی سفره عقد

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com