کد خبر:5865
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در پاسداران

دفتر عقد و ازدواج ۲۷۸

دفتر عقد و ازدواج ۲۷۸ از دفاتر ازدواج خوب و با کلاس در محدوده پاسداران می باشد . محیط این محضر بسیبار شیک و زیبا طراحی شده است . با معرفی یک محضر شیک در خدمت شما هستیم . عقد ازدواج مهمترین وشیرین ترین پیوندیست که فرد در زندگی شخصی خود می‌بندد ونقش مهمی در […]

دفتر عقد و ازدواج ۲۷۸ از دفاتر ازدواج خوب و با کلاس در محدوده پاسداران می باشد . محیط این محضر بسیبار شیک و زیبا طراحی شده است . با معرفی یک محضر شیک در خدمت شما هستیم .

عقد ازدواج مهمترین وشیرین ترین پیوندیست که فرد در زندگی شخصی خود می‌بندد ونقش مهمی در سرنوشت وآینده‌ی آن دارد.برای این پیوند با شکوه لازم است تا مقدماتی فراهم آید تا به مطلوب ترین شکل ممکن خطبه‌ی مقدس عقد بین دو جوان خوانده شود.
دفتر ازدواج۲۷۸در محدوده‌ی پاسداران ونزدیک خیابان دولت واقع شده است،سردفتر آن آقای مسجدی می‌باشد وخطبه‌ی عقد به دو صورت سنتی و آریایی در آن اجرا می‌شود اتاق عقد آن بسیار شیک است و دکورهای آن سفید رنگ است.سفره عقد از ظروف کریستالی بسیار لوکس تشکیل شده است ومی‌توان گفت یکی از لوکسترین دفترخانه‌های ازدواج در شمال تهران سابقه‌ی طولانی مدتی دارد وتعداد مراسم های برگزار شده در این دفتر حاکی از سطح کیفیت آن است.
موسیقی سنتی،رقص نور و آتش بازی از دیگر خدماتی هستند که در صورت لزوم می توانید با پرداخت هزینه برای مراسم عقد خود انتخاب کنید.
کارشناسان سایت دوشیزه با توجه به بررسی هزینه‌های دفترازدواج ۲۷۸ در نزدیکی خیابان کلاهدوز کلاس قیمت لوکس را برای هزینه های ثبت عقد واستفاده از امکانات این دفترخونه خوب در محدوده‌ی دیباجی و اختیاریه در نظر گرفته‌اند.و در آخر هم باید بگم که آرزوی من وتمام همکارانم در سایت دوشیزه خوشبختی وسعادت در تمام مراحل زندگی می‌باشد.
در ادامه مشاورین ما از دفترخانه های خوب با سفره عقد شیک و جدید در محله های ضرابخانه ، چالهرز ، گلستان ، احتشامیه ، پاسداران ، اختیاریه ، شهرک شهید چمران ، فرمانیه ، اقدسیه ، صاحبقرانیه ، حصار بوعلی ، دروس ، هروی بازدید خواهند کرد تا فهرست کاملی از دفاتر ازدواج تهران را جمع آوری کنند

× ثبت ازدواج رسمی
× انجام مراسم عقد در محیطی مجلل به سبک کاملا خاص و متفاوت با ظرفیت ۴۰نفرهمراه با آسانسور و پارکینگ اختصاصی
× ثبت ازدواج موقت همراه با صیغه نامه و مهر برجسته جهت اقامتگاهها، نهادهای انتظامی و قضایی
× موسیقی زنده سنتی (دف و نی)
× فیلمبردار و عکاس حرفه ای همراه با آتلیه ای زیبا و مجهز
× اجرای مراسم در باغ، تالار و منزل

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com