کد خبر:5877
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده آیت الله کاشانی

دفتر عقد و ازدواج ۲۳۳

دفتر عقد و ازدواج ۲۳۳ از بهترین دفاتر ازدواج در محدوده آریا شهر و غرب تهران می باشد . این محضر رو میشه از محضرهای شیک و قشنگ غرب تهران دونست که بهتون پیشنهادش میکنم . امروز تصمیم دارم دفترخانه ۲۳۳ازدواج رو بهتون معرفی کنم که یک اتاق عقدی متفاوت با تمام دفترهای ازدواجی که […]

دفتر عقد و ازدواج ۲۳۳ از بهترین دفاتر ازدواج در محدوده آریا شهر و غرب تهران می باشد . این محضر رو میشه از محضرهای شیک و قشنگ غرب تهران دونست که بهتون پیشنهادش میکنم .

امروز تصمیم دارم دفترخانه ۲۳۳ازدواج رو بهتون معرفی کنم که یک اتاق عقدی متفاوت با تمام دفترهای ازدواجی که تا به حالا دیدم داره وبه نوعی میشه گفت که سفره عقد اون بیشتر یک سفره عقد مدرن و جدیده ، یک سکوی چوبی که در بعضی از قسمت های آن آینه کاری شده است، پایه اصلی سفره عقد است و روی آینه ها ظروف لوکسی قرارداده‌اند که تمام محتویات سفره عقد در آنها قرارداده شده است.
این سفره عقد مدرن و زیبا نتها با شمع دیزاین شده است ونمای بسیار زیبایی دارد.ظرفیت این اتاق عقد۲۵نفر است وصندلی‌های آن مبله است.آقای محمدی سردفتر این دفترخانه‌ی شیک ازدواج در غرب تهران هستند، لباس شخصی به تن دارند وامکان عکاسی وموسیقی سنتی در دفتر رسمی ازدواج خود را برای یک مراسم عقد با شکوه فراهم آورده‌اند.
کارشناسان سایت دوشیزه هزینه های ثبت عقد واستفاده از اتاق عقد وسایر امکانات در دفترخانه‌ی ۲۳۳را مورد بررسی قراردادند ودر نهایت کلاس ثبت متوسط را برای این دفترازدواج با سفره عقد شیک مناسب دانسته‌اند.

در ادامه مشاورین ما به ( دفترخانه ازدواج ۴۱۶ بلوارفردوس ، دفترخانه ازدواج ۱۸ مرزداران ، دفترخانه ازدواج ۹۲ ستارخان ، دفترخانه ازدواج ۴۵۵ بین فلکه اول و دوم صادقیه ، دفترخانه ازدواج ۲۰۳ بلوار آیت الله کاشانی ، دفترخانه ازدواج ۴۳۷ ستارخان – خسروشمالی ، دفترخانه ازدواج ۶۳ تقاطع خیابان سازمان آب و اشرفی اصفهانی ، دفترخانه ازدواج ۴۵۴ اشرفی اصفهانی نرسیده به اتوبان همت ) خواهند رفت تا اطلاعات کاملی از محضرهای با سفره عقد و امکانات جدید را غرب تهران بویژه منطقه ۲ و ۵ در اختیارکاربران سایت دوشیزه قراردهند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com