کد خبر:5535
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده تهران نو

دفتر عقد و ازدواج ۲۱۸

دفتر عقد و ازدواج ۲۱۸ در محدوده تهران نو و در منطقه ۱۳ تهران واقع شده است . این دفترخانه یکی از بهترین محیط ها برای ثبت ازدواج شما دوستان عزیز در تهران می باشد . چند روز پیش که دنبال دفترخونه ازدواج خوب سمت تهران نو می گشتیم، به محضر شماره ۲۱۸ تهران نو […]

دفتر عقد و ازدواج ۲۱۸ در محدوده تهران نو و در منطقه ۱۳ تهران واقع شده است . این دفترخانه یکی از بهترین محیط ها برای ثبت ازدواج شما دوستان عزیز در تهران می باشد .

چند روز پیش که دنبال دفترخونه ازدواج خوب سمت تهران نو می گشتیم، به محضر شماره ۲۱۸ تهران نو رفتیم تا از نزدیک همه چیزو ببینم و سوالاتمون را هم بپرسیم، سردفتر این مرکز آقای مهدی بخشی هستن که هم خودشون و هم پرسنل بسیار محترمی دارند ، درسته که ایشون روحانی نیستند و لباس روحانیت به تن ندارند اما آدم با شخصیتی هستند و به تمام سوالات ما با خوش رویی کامل جواب دادند.
ایشون توضیح دادند که باید اول به آزمایشگاه بریم و بعد از این که جواب آزمایش رو گرفتیم به محضر بریم و نوبت عقد رو رزرو کنیم. اگر زوجی روز تولد امام رضا (ع) تصمیم به عقد گرفته باشند و همینطور مهریه عروس کمتر از ۳۱۳ تا سکه باشد هیچ هزینه ای برای ثبت عقد از آنها دریافت نخواهد شد . من و همسرم خیلی مشتاق بودیم که از امکانات دفتر ازدواج ۲۱۸ در خیابان دماوند بیشتر بدونیم که ایشون ما رو به هر دو اتاق عقدشون بردند و همه چیز رو توضیح دادند. من فکر می کردم سفره عقدهای دفاتر ثبت ازدواج خیلی معمولی هستند، اما اشتباه می کردم این محضر ازدواج ۲ تا اتاق مجزا برای مراسم عقد داره وکه هر کدوم ظرفیتش بین ۱۵ تا ۲۰ نفره و هر کدوم هم سفره عقدهای بسیار زیبا و شیکی داشتند و همینطور وسایل اتاق عقد هم بسیار مرتب بود.
در مورد هزینه ثبت عقد دائم در این دفتر ازدواج باید بدونید که طبق کارشناسی های انجام شده سایت دوشیزه کلاس اقتصادی برای محضر ۲۱۸ درشرق تهران انتخاب شده است .من و همسرم از آقای بخشی برای راهنمایی های خوب ایشون تشکر کردیم و تصمیم گرفتیم که بریم و مقدمات اولیه رو فراهم کنیم. واقعا حس خیلی خوبی دارم، این حس رو برای همه آرزو می کنم.

محضر شماره ۲۱۸
تسهیل ازدواج جوانان و کم کردن هزینه های ازدواج را از خودمان آغاز کردیم . قابل توجه تمامی جوانان و عروس خانم ها و آقا داماد ها و خانواده های محترمشان سال ۱۳۹۴هم افتخار داریم همانند سال گذشته با حداقل هزینه و قیمت در خدمت جوانان و خانواده های محترمشان باشیم به اطلاع می رسانیم هزینه ثبت عقد در این دفتر خانه فقط مبلغ ۱۹۰٫۰۰۰ هزار تومان می باشد (طبق تعرفه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) لازم بذکر است هیچگونه هزینه اضافی دیگر برای سفره عقد و یا تعداد سکه و یا ثبت شروط هیچگونه هزینه اضافی اخذ نمی گردد .
انجام مراسم عقد و ازدواج بصورت رسمی و یا تشریفاتی در باغ ها و تالار ها با حداقل هزینه و بالاترین خدمت رسانی .
ثبت عقد کاملاً رایگان
در راستای ترویج سنت حسنه ازدواج آسان و سنت هر ساله دفتر ازدواج ۲۱۸ تهران در روز ولادت امام هشتم علی بن موسی رضا(ع) تمامی عقد های دائم با مهریه کمتر از ۳۱۳ عدد سکه ی طلا بصورت کاملاً رایگان ثبت می گردد لازم بذکر است با توجه به اینکه متقاضی ثبت عقد در این روز بسیار است خواهشمند است یک ماه زودتر با دفترخانه برای تعیین وقت هماهنگ گردد.
+++++سوابق کاری ما بهترین معرف ماست +++++
(((((در بهترین لحظات زندگی همراه شما هستیم)))))
{اجرای زیبا و بیاد ماندنی عقد همراه با ثبت عقد و ازدواج جوانان محترم در باغ ها و تالارها با حداقل هزینه و ارائه بالاترین  خدمت رسانی  به زوجین محترم }

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com