کد خبر:5902
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در محدوده مرزداران

دفتر عقد و ازدواج ۱۸

دفتر عقد و ازدواج ۱۸ یکی از بهترین دفترخانه های عروسی در محدوده مرزداران و غرب تهران می باشد . این دفترخانه در یکی از بهترین مکان های غرب تهران قرار گرفته و دسترسی خوبی داره . اگر دنبال یه محضر شیک با سفره عقد زیبا می گردید فکر می کنم این مطالب بهتون کمک […]

دفتر عقد و ازدواج ۱۸ یکی از بهترین دفترخانه های عروسی در محدوده مرزداران و غرب تهران می باشد . این دفترخانه در یکی از بهترین مکان های غرب تهران قرار گرفته و دسترسی خوبی داره .

اگر دنبال یه محضر شیک با سفره عقد زیبا می گردید فکر می کنم این مطالب بهتون کمک کنه دفتر ازدواج شماره ۱۸ توی بلوار مرزداران در منطقه ۲ نرسیده به اشرفی اصفهانی واقع شده است .
دفتر ۱۸ ازدواج ، سفره عقد بسیار زیبایی داره و ظرفیتش هم ۲۰ تا ۳۰ نفره. هزینه ثبت عقد و استفاده امکانات این مجموعه در کلاس قیمت متوسط سایت دوشیزه قرار میگیرد.
همینطور که می دونید اول باید به دفترخونه برید و معرفی نامه برای رفتن به آزمایشگاه بگیرید بعد از گرفتن نتیجه آزمایش اونو با مدارکتون به محضر ازدواج می برید و مبلغی رو بابت بیعانه می دید تا براتون نوبت عقد رو رزرو کنن. سردفتر این مرکز آقای مزاری هستن ایشون بسیار خوش اخلاق و محترم هستن و اگه دوست دارید که به دفترشون برید و از نزدیک ببینیدشون و همینطور اطلاعات لازم برای ثبت عقد رو بگیرید می تونید با هماهنگی قبلی این کار رو انجام بدید. برای همتون آرزوی خوشبختی می کنم.

در ادامه مشاورین ما در ادامه معرفی سالنهای عروسی ، هتل ها ، تالارهای شرق ، غرب و شمال قصد دارند به تالارپذیرایی طرح ازدواج آسان تهران ، تالارپذیرایی آزادی ، تالارپذیرایی ارغوان طلایی ، تالارپذیرایی آرمادا ، تالارپذیرایی ارکیده ، تالارپذیرایی ارم ، تالارپذیرایی آذرسام تبریز ، تالارپذیرایی اداره برق ، تالارپذیرایی آدرینا ، تالارپذیرایی اداره دارایی ، تالارپذیرایی ادم و حوا مراجعه کنند تا با تعامل با مدیران و صاحبان تالارهای پذیرایی از روند خدمات رسانی آنها به عروس دامادهای ایرانی اطلاعاتی را کسب و در سایت دوشیزه به اشتراک بگذارند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com