کد خبر:5940
پ
معرفی دفتر عقد و ازدواج در اقدسیه

دفتر عقد و ازدواج ۱۲۶

دفتر عقد و ازدواج ۱۲۶ یکی از بهترین دفترخانه های عروسی در محدوده اقدسیه در شمال تهران می باشد . این دفترخانه بسیار جایی خوب و دلنشین برای ثبت عقد زوج های عزیز می باشد . دفتر رسمی ازدواج ۱۲۶ تهران واقع در اقدسیه، بلوار ارتش برای عروس خانم های مشکل پسند سالنی شیک با […]

دفتر عقد و ازدواج ۱۲۶ یکی از بهترین دفترخانه های عروسی در محدوده اقدسیه در شمال تهران می باشد . این دفترخانه بسیار جایی خوب و دلنشین برای ثبت عقد زوج های عزیز می باشد .

دفتر رسمی ازدواج ۱۲۶ تهران واقع در اقدسیه، بلوار ارتش برای عروس خانم های مشکل پسند سالنی شیک با ظرفیت ۵۰ نفر و سفره عقد رویایی مطابق با سلیقه ایشان را فراهم آورده است تا زوج خوشبخت ما در شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز شروع پیوند مقدس زنانشویی و ازدواج خویش را جشن بگیرند. و با توکل به خداوند خالق عشق سوگند وفاداری به یکدیگر را برای یک عمر زندگی مشترک اقرار نمایند.

ما نیز در جهت رفاه حال میهمانان محترم و عزیزامان شرایطی نظیر سالن عقد مجزا جهت ثبت عکس های خانوادگی و ۱۰ عدد پارکینگ اختصاصی خودرو و امکان اجرای موسیقی زنده و آتلیه تخصصی عروس و داماد و امکان پذیرایی را فراهم آورده
ایم.
سردفتر ازدواج ۱۲۶ تهران که شیک پوش و خوش برخورد و دارای مدرک فوق لیسانس حقوق میباشد خطبه عقد را جاری مینماید، ولی امکان اجرای خطبه عقد توسط عاقد روحانی سید نیز به دلخواه عزیزان با هماهنگی قبلی فراهم میباشد. هزینه ثبت عقد و استفاده از سالن در این دفترخانه بر مبنای تحقق آرمان ازدواج آسان تعریف شده است.

دفترازدواج ۱۲۶ تهران جزوء شیک ترین محضرخانه های منطقه ۱ تهران و اقدسیه و پاسداران میباشد. و از آنجا که بهترین انتخاب زوج های جوان میباشد مفتخر به ارائه خدمات ذیل است:

اجرای مراسم عقد در تالارهای واقع در تهران و حومه و منازل شما عزیزان
نوشتن سند ازدواج و شناسنامه با خط خوش توسط خطاط
آتلیه شیک عروس و داماد( عکاسی و فیلم برداری)
تحویل فوری سند ازدواج و مدارک زوجین
اجرای موسیقی زنده دف،تار و سنتور و…
امکان گل آرایی و شمع آرایی سفره عقد
عقد آریایی و سوگند نامه و…
مشاوره قبل و بعد ازدواج
ثبت عقد دائم و موقت
حافظ و مولانا خوانی
مشاوره حقوقی

آدرس: پاسداران، اقدسیه ،بلوار ارتش غرب به شرق لاین کندرو بعداز خیابان ازگلی، ساختمان میلاد دفترازدواج ۱۲۶تهران

تلفن :۲۲۴۴۵۸۳۶-۰۹۱۲۳۵۹۹۶۲۲

((((((((برای دریافت تخفیف ویژه از دفتر ازدواج ۱۲۶ تهران کافیه بفرمایید از سایت دوشیزه معرفی شده اید.))))))))

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com