کد خبر:8414
پ
نکات سلامتی

داشتن پوستی شاداب قبل از عروسی

شب عروسی همه دوست دارن تو بهترین حالت ممکن خودشون باشن برای همین نکات بسیار خوبی رو براتون اماده کردیم تا شب عروسیتون از پوست خوب و زیبایی بهره مند باشید. به گزارش سایت دوشیزه از بانو نیوز : اگر عروس هستید و مراسم عروسی شما نزدیک می باشد یا اینکه عروسی دارید و مهمان […]

شب عروسی همه دوست دارن تو بهترین حالت ممکن خودشون باشن برای همین نکات بسیار خوبی رو براتون اماده کردیم تا شب عروسیتون از پوست خوب و زیبایی بهره مند باشید.

به گزارش سایت دوشیزه از بانو نیوز : اگر عروس هستید و مراسم عروسی شما نزدیک می باشد یا اینکه عروسی دارید و مهمان مراسمی هستید مسلما در هر دو حالت نیاز دارید که به پوست خودتان توجه خاصی کنید مخصوصا اگر عروسی شما باشد و مورد توجه همه باشید.

-سعی کنید کمتر در معرض آفتاب قرار بگیرید زیرا آفتاب باعث خستگی ، تیره گی وپیری پوست می شود بنابراین سعی کنید تا می توانید کمتر در ساعاتی بیرون روید که آفتاب می تابد.
-هرشب پوست خود را با یک تونر پاک کننده ی پوست که مناسب نوع پوست شما باشد پاک کنید زیرا این کار خستگی پوست را از بین برده و باعث طراوت پوست می شود.
-هر روز پوست خود را با یک مرطوب کننده ی مناسب پوستتان مرطوب کنید.زیرا مرطوب کردن پوست شادابی و طراوت را به پوست بازمی گرداند.
-هر شب به اندازه ی کافی بخوابید و سعی کنید ۸ ساعت کامل بخوابید زیرا کم خوابی مهم ترین دلیل خستگی و پیری پوست به شمار می رود.
-اگرسیگار می کشید باید آن را کنار بگذارید زیرا با سیگار کشیدن به نتیجه ی دلخواه خود نمی رسید ، بهتر است برای ترک سیگار در طی این چند روز قبل از مراسم از چسب های نیکوتین دار که در داروخانه ها یافت می شود استفاده کنید.

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com