کد خبر:8797
پ
سلبریتی

خاطرات عروسی از زبان ویشکا آسایش

خاطرات عروسی سلبریتی ها جذابیت خاصی داره که بعضی موقع ها شنیدنشون خالی از لطف نیست برای همین امروز خاطره ای از عروسی ویشکا آسایش رو میخوایم براتون بازگویی کنیم. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ وهنر شهرآراآنلاین، ویشکا آسایش (متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران ) بازیگر و طراح صحنه و لباس می باشد.شاید باورتان […]

خاطرات عروسی سلبریتی ها جذابیت خاصی داره که بعضی موقع ها شنیدنشون خالی از لطف نیست برای همین امروز خاطره ای از عروسی ویشکا آسایش رو میخوایم براتون بازگویی کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ وهنر شهرآراآنلاین، ویشکا آسایش (متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران ) بازیگر و طراح صحنه و لباس می باشد.شاید باورتان نشود بازیگر فیلم ورود آقایان ممنوع حسابی رمانتیک است. ویشکا آسایش گفته: «رضا (همسرم, در مورد احساس من) چیزی نمی دانست. فقط من او را دوست داشتم. در آخر هم خودم رفتم و بهش اعتراف کردم. این ماجرا بعدها تبدیل به یک شوخی شد تا هر از گاهی بگوید آس تهران را زدی اما به نظر من آدم نباید بترسد. من فکر می کردم فوقش می گویند نه. چه اشکالی دارد. اگر نمی رفتم و نمی گفتم ممکن بود زندگی ام را با اگرهایی ادامه دهم؛ اگر می گفتم، اگر قبول می کرد، اگر می رفتم و …»

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com