کد خبر:6256
پ
معرفی تشریفات مجالس در محدوده تهران و استان البرز

تشریفات مجالس موگه

تشریفات مجالس موگه یکی از بهترین خدمات مجالس است که سه شعبه دارد دو شعبه در تهران و یک شعبه در استان البرز . دفاتر این مجموعه تشریفاتی در محدوده شریعتی،پونک،سعادت آباد میباشد. برای برپایی یک عروسی خوب و آبرومندانه اولین چیزی که به ذهن میرسد،مکان برگزاری مراسم میباشد که باید علاوه بر زیبایی محیط […]

تشریفات مجالس موگه یکی از بهترین خدمات مجالس است که سه شعبه دارد دو شعبه در تهران و یک شعبه در استان البرز . دفاتر این مجموعه تشریفاتی در محدوده شریعتی،پونک،سعادت آباد میباشد.
برای برپایی یک عروسی خوب و آبرومندانه اولین چیزی که به ذهن میرسد،مکان برگزاری مراسم میباشد که باید علاوه بر زیبایی محیط و امکانات خوب دسترسی مناسب وپارکینگ کافی هم داشته باشد.
مجموعه خدمات مجالس موگه دارای سالن،ویلا وباغ های متنوعی در اقصی نقاط تهران،کرج و اطراف این شهرها میباشند،که انتخاب هرکدام از آنها بستگی به بودجه و تعداد مهمانان شما دارد.
سالن های زیبا و اختصاصی این گروه با لوکس ترین دکوراسیون و ظروف پذیرایی VIPزیبایی و کیفیت مراسم شما راچند برابر خواهد کرد.استفاده از مهمانداران زبده،مجرب با لباس فرم یکدست نظم وترتیب خاصی به مراسم شما میبخشد ومهمترین قسمت یک تشریفات خوب کترینگ ومنوهای غذایی آن می باشد.
موسسه تشریفات موگه به مدیریت مهندس ملایری پور علاوه بر خدمات گفته شده خدمات ویژه ای چون گل آرایی قسمت های مختلف با توجه به در خواست عروس وداماد،گروه موزیک حرفه ای،نورپردازی ویژه،شیرینی و میوه های دیزاین شده با کیفیت،سفره عقدهای کلاسیک وسنتی ویاد بود عروس وداماد رابه مشتریان خود ارائه میدهد.
از نظر قیمت ها مجموعه تشریفات موگه در کلاس متوسط سایت دوشیزه قرار میگیرد.پس اگر تصمیم دارید که مراسم عروسی شما توسط گروه خدمات مجالس موگه برنامه ریزی و اجرا شود می توانید به یکی از دفاتراین گروه مراجعه کنید،البته یادتان باشد که حتما قبل از رفتن با مدیریت هماهنگ کرده باشید.

تشریفات موگه Muge , برگزار کننده عروسی ،نامزدی،تولد , با هرنوع سلیقه (سالن اختصاصی)

جهت رفاه حال شما عزیزان ، موسسه ما می تواند غذاهای اصیل با طبخ حلال و آتلیه فیلمبرداری و عکاسی اختصاصی را به شما ارائه نمایدتا با کیفیتی مطلوب و قیمتی مناسب به شما خدمت رسانی نماییم.
بابهترین کیفیت وانواع دیزاین بیش از۵٠موردمحل
تنها دارنده سالن اختصاصی با گنجایش ١۵٠ نَفَر درتجریش ملایری پور
آتلیه اختصاصی موگه
آشپزخانه اختصاصی موگه
تشریفات موگه
برگزار کننده انواع مجالس ( عروسی ، نامزدی ، تولد ، ولیمه ، افطاری و سمینار)
خدمات قابل ارائه مجموعه:
محل های برگزاری متنوع (تالار – باغ – سالن و خانه )
منو متفاوت از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی ( با مواد اولیه درجه یک و گوشت تازه)
فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای ( به همراه آتلیه و باغ اختصاصی)
گروه هنری (ارکستر – DJ – انواع ساز – نمایش عروسکی – آتش بازی – گل آرایی – بادکنک آرایی و … )
انواع میز و صندلی و ظروف ( VIP – شیواری – مبله و … )
سفره عقد ، سفره خانه سنتی و … )
-افتتاح سالن اختصاصی با گنجایش ١۵٠ نَفَر در تجریش

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com