کد خبر:8065
پ
تشریفات ال اند بی

تشریفات ال اند بی

به گزارش دوشیزه از تشریفات L&B : تشریفات لوکس L&B واقع در خیابان میرداماد جز با سابقه ترین برگزار کننده های مجالس نامزدی . عروسی  میباشد. این تشریفات جز معدود موسسات خدمات عروسی است که دارای تیم حرفه ای مهماندار و آموزش دیده رشته هتل داری و مسلط به زبان انگلیسی است . این تشریفات […]

به گزارش دوشیزه از تشریفات L&B : تشریفات لوکس L&B واقع در خیابان میرداماد جز با سابقه ترین برگزار کننده های مجالس نامزدی . عروسی  میباشد. این تشریفات جز معدود موسسات خدمات عروسی است که دارای تیم حرفه ای مهماندار و آموزش دیده رشته هتل داری و مسلط به زبان انگلیسی است .
این تشریفات مفتخر است با داشتن مجرب ترین کادر آشپزی ، فینگر، آب میوه های طبیعی و.. با بهترین کیفیت  و دیزاین های شیک مطابق با جدید ترین متدد روز دنیا و گل آرایی بینظیر شبی به یاد ماندنی را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.
عروس و دامادهایی که تشریفات آنها برعهده تشریفات L&B بوده بیان نمونده اند که از روز عقد قرارداد تا اخر شب مراسم همه چی طبق جدول زمان بندی و دقیقی انجام شده که به صورت دفترچه ریز به ریز آنها در روز قرار داد به آنها داده شده بوده و بدون هیچ گونه استرس و نگرانی بهترین شب زندگیشان را تجربه کرده اند.
تشریفات L&B دارای آتلیه اختصاصی حرفه ای میباشد و مفتخر است که سالهاست با همکاری آتلیه آرته واقع در سعادت آباد زیباترین لحظات را برای زوج عزیز ثبت مینمایند.
اسکورت اختصاصی عروس و داماد و گروه موزیک فوق العاده از دیگر امتیازات آنها  است.
یک مراسم عروسی علاوه بر داشتن تیم حرفه ای مستلزم مدیریت قوی و هماهنگی دقیق بین عوامل اجرایی و گروه های جانبی مراسم میباشد و تشریفات L&B ای افتخار را دارد که با مدیریت قوی مهندس بهروز زارعی و بانو در کنار عوامل مودب و مجرب این مجموعه شبی بیاد ماندنی و بدون دغدغه های جانبی را برای عروس و داماد های نازنین و خانواده های محترمشان رقم بزنن.
اگر شما به دنبال یکی از مجرب ترین و بهترین های تشریفات تهران هستید حتما تشریفات L&B را جز انتخاب های خود قرار دهید
<< جهت دریافت تخفیف و آفر های استثنایی کافی است بگویید از سایت دوشیزه معرفی شده اید >>
شماره های تماس:
۰۹۱۲۳۶۱۵۴۰۵
۰۹۱۹۵۸۷۳۶۵۰
۰۲۱۲۲۹۲۵۶۴۳
ادرس اینستاگرام :@l_b.wedding.planner

 

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com