کد خبر:2922
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده اتوبان بابایی

تالار ۲۲ بهمن

تالار ۲۲ بهمن یکی از تالارهای وابسته به دولت که در کنار قیمت ارزان محدودیت های خاص خودشو هم داره . امروز تصمیم دارم در مورد امکانات تالارپذیرایی ۲۲بهمن(مجتمع فرهنگی کوی سازمانی شهید فلاحی نزاجا) براتون بنویسم.تالار عروسی ۲۲بهمن زیر نظر ارتش در اتوبان بابایی واقع شده است. امکانات مجموعه پذیرایی بیست و دو بهمن […]

تالار ۲۲ بهمن یکی از تالارهای وابسته به دولت که در کنار قیمت ارزان محدودیت های خاص خودشو هم داره . امروز تصمیم دارم در مورد امکانات تالارپذیرایی ۲۲بهمن(مجتمع فرهنگی کوی سازمانی شهید فلاحی نزاجا) براتون بنویسم.تالار عروسی ۲۲بهمن زیر نظر ارتش در اتوبان بابایی واقع شده است.
امکانات مجموعه پذیرایی بیست و دو بهمن همانند سایر تالارپذیرایی های وابسته به ارتش میباشد و امکاناتی مثل سفره عقد،جایگاه عروس وداماد،پارکینگ اختصاصی،گل آرایی وآتش بازی را ارائه می دهند.کیفیت غذا ونحوه سرو آن در حد مطلوب وقابل قبول است.علاوه بر این گروه عکاسی وفیلم برداری هم دارند میتوانید با دیدن نمونه کارهای جدید،این گروه برای مراسم عروسی انتخاب کنید.
به دلیل اینکه تالارهای پذیرایی وابسته به نیروهای مسلح از تالارهای با کیفیت و ارزان قیمت به حساب می آیند.سایت دوشیزه برای این گونه تالارهای پذیرایی کلاس اقتصادی را انتخاب کرده است.
باز هم اگر فکر میکنیدکه به اطلاعات بیشتری در مورد تالار پذیرایی ۲۲بهمن لازم دارید میتونید با مدیریت تماس بگیرید وبرای بازدید روزی رو هماهنگ کنید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com