کد خبر:3479
پ
معرفی تالار در محدوده یافت آباد

تالار گل یاس

اگر به دنبال یک تالار خوب در محدوده یافت آباد هستید پس باید تالار گل یاس واقع در بازار مبل یافت آباد رو بهتون معرفی کنم .و مدیریت آن با آقای محمودیان می‌باشد. سالن های پذیرایی مجموعه گل یاس مستطیلی است که در وسط این سالن چند ستون وجود دارد، دیوارهای سالن نارنجی رنگ هستند […]

اگر به دنبال یک تالار خوب در محدوده یافت آباد هستید پس باید تالار گل یاس واقع در بازار مبل یافت آباد رو بهتون معرفی کنم .و مدیریت آن با آقای محمودیان می‌باشد.
سالن های پذیرایی مجموعه گل یاس مستطیلی است که در وسط این سالن چند ستون وجود دارد، دیوارهای سالن نارنجی رنگ هستند وسقف آن پر از لوسترهای کلاسیک است میزوصندلی ها در دو طرف سالن به صورت ردیفی چیده شده‌اند وروکش سفید دارند.برای اینکه ترکیب رنگ در سالن کامل شود با حریرهای نارنجی رنگ صندلی ها را دیزاین کرده‌اند.
در انتهای سالن عروسی گل یاس پنجره‌های بزرگیست که با پرده‌های سلطنتی پوشیده شده اند.در قسمت مخالف آن جایگاه عروس وداماد طراحی شده است که بسیار ساده است.قسمت جالب زیبای تالار گل یاس اتاق عقد مجزای آن می باشد،که دکوراسیون ودیزاین فوق العاده زیبایی دارد.در این اتاق عقد مبله یک سکوی دایره‌ای شکل قرار داده‌اند و روی آن سفره عقد مجلل ویاسی رنگی چیده‌اند.در کنار محتویات واجزای سفره گل آرایی‌های حرفه‌ای وزیبایی کارشده که فضا را بسیار زیباتر وچشم‌گیر تر کرده است.
دسترسی آسان از طریق بزرگراه وپارکینگ اختصاصی بزرگ در دو طبقه با گنجایش خودرو دو امتیاز ویژه وخوب برای این تالار عروسی بزرگ در منطقه ۱۷ تهران است.سایت دوشیزه برای هزینه ها وقیمت منوها تالارتشریفات گل یاس کلاس قیمت متوسط را انتخاب کرده است،باید توجه داشته باشید این کلاس‌های تعیین شده از طرف سایت دوشیزه تنها برای دسته بندی قیمت ها می‌باشد و هیچ ارتباطی به امکانات و خدمات مجموعه های معرفی شده ندارد.

اتاق عقد مجزا و مجلل
حنابندان، ولیمه، ترحیم، سمینار
آماده عقد قرارداد با شرکت ها، ادارات و مجالس

در ادامه مشاورین ما به تالار پذیرایی پاسارگاد ، تالار پذیرایی قصر پردیس ، تالار پذیرایی قصر پارسیان ، تالار پذیرایی ونوس ، تالارپذیرایی تندیس ، تالارپذیرایی ستاره شب ، تالار پذیرایی میزبان ، تالار پذیرایی قصر نگین ، تالار پذیرایی صداقت ، تالار پذیرایی آدنیس ، خواهند رفت تا عروس دامادهای عزیز را در انتخاب تالارهای پذیرایی خوب بر اساس قیمت ، کیفیت و تشریفات مناسب یاری رساند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com