کد خبر:3255
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده تهرانسر

تالار گلها

تالار گلها از تالارهای پذیرایی طرف قرار داد با ارتش است . با معرفی این تالار خوب ارتش در محدوده تهرانسر در غرب تهران قرار گرفته است .  فضای بیرون وداخل تالار مناسب وقابل قبول است،گروه موزیک دارند و در همه جای تالار از رقص نور استفاده میشود. اما خب مثل سایر تالارهای عروسی ارتش ،تالارگلها […]

تالار گلها از تالارهای پذیرایی طرف قرار داد با ارتش است . با معرفی این تالار خوب ارتش در محدوده تهرانسر در غرب تهران قرار گرفته است .  فضای بیرون وداخل تالار مناسب وقابل قبول است،گروه موزیک دارند و در همه جای تالار از رقص نور استفاده میشود.
اما خب مثل سایر تالارهای عروسی ارتش ،تالارگلها هم یکسری محدودیت ها مانند برای عکاسی وفیلم برداری فقط باید از آتلیه تالار استفاده کردودر قسمت مردونه رقص وپایکوبی ممنوع است.
تالارپذیرایی گلها از تالارهای وابسته به ارتش در غرب تهران است و در دسته بندی های دوشیزه کلاس قیمت اقتصادی برای آن برگزیده شده است.تالارهای ارتش در دسته تالارهای پذیرایی ارزان قیمت تهران هستند و برای افرادی مناسب هستند که میخواهند مراسم عروسی خود را به هزینه های پائین تری برگزار کنند.
در ادامه از تالارهای ترنج، یاس، سرباز، مروارید، سپیدار، ساصد، زیتون، سپهبدقرنی، مرواریدشرق، کیمیا،۲۲ بهمن، میثاق، سروناز، گلایل، هوانیروز، نهاجا، باغ بهشت، پدافندنیروی هوایی، لاله ها، البرز، نور، دانشگاه امام علی، دانشگاه افسری، دیدن خواهیم کرد تا شیک ترین تالارهای تحت نظارت ارتش و نیروهای مسلح را به شما معرفی کنیم

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com