کد خبر:3246
پ
معرفی تالار در محدوده مهرآباد

تالار هما

تالار پذیرایی هما در محدوده فرودگاه مهر آباد در مرکز تهران واقع شده است . این تالار خوب در مرکز تهران دارای دو سالن پذیرایی هرکدام به ظرفیت های ۱۰۰ نفر است . سالن های مبله وشیک،پرسنل آموزش دیده با مدرک هتلداری و آشپزخانه اختصاصی،سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۲۰۰نفر از امکانات وخدمات رفاهی مجموعه […]

تالار پذیرایی هما در محدوده فرودگاه مهر آباد در مرکز تهران واقع شده است . این تالار خوب در مرکز تهران دارای دو سالن پذیرایی هرکدام به ظرفیت های ۱۰۰ نفر است .

سالن های مبله وشیک،پرسنل آموزش دیده با مدرک هتلداری و آشپزخانه اختصاصی،سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۲۰۰نفر از امکانات وخدمات رفاهی مجموعه پذیرایی گمرک(تالار هما)میباشد.
تالارپذیرایی ایران هما با ظرفیت ۴۰۰ نفر و پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۵۰۰ خودرو در نزدیک میدان آزادی قرارگرفته است
مجموعه پذیرایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای مراسم عروسی تخفیفات ویژه ای برای تمامی کارمندان ادارات و ارگانهای دولتی در نظر گرفته اند.
با توجه به دولتی بودن تالار هما،کارشناسان گروه تخصصی سایت دوشیزه کلاس اقتصادی را برای دسته بندی هزینه های این مجموعه انتخاب کرده اند.تالار پذیرایی هما از تالارهای ارزان قیمت غرب تهران به شمار میرود . در ادامه به تالارهای عروسی طرف قرارداد با نیروهای مسلح،لیست تالارهای طرف قرارداد با سپاه،تالارهای عروسی نیروی انتظامی، خواهیم رفت تا مشخصات کامل تالارهای پذیرایی دارای تخفیف برای کارمندان دولت را به کاربران سایت دوشیزه ارائه دهیم

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com