کد خبر:3368
پ
معرفی تالار پذیرایی در محدوده پیروزی

تالار هتل نهاجا

تالار نهاجا از تالارهای وابسته به ارتش و نیروهای مسلح است که در شرق تهران در محدوده پیروزی قرار دارد . این تالار تخفیف های خوبی برای کارمندان و نیروهای بازنشسته  مسلح تدارک دیده است . به دلیل اینکه این هتل یک فضای نظامی است محدودیت های خاصی مانند ممنوع بودن رقص وپایکوبی در سالن آقایان،استفاده […]

تالار نهاجا از تالارهای وابسته به ارتش و نیروهای مسلح است که در شرق تهران در محدوده پیروزی قرار دارد . این تالار تخفیف های خوبی برای کارمندان و نیروهای بازنشسته  مسلح تدارک دیده است . به دلیل اینکه این هتل یک فضای نظامی است محدودیت های خاصی مانند ممنوع بودن رقص وپایکوبی در سالن آقایان،استفاده از گروه فیلم برداری خود هتل وپخش موزیک های مجازمیباشد.
امکانات هتل نهاجا علاوه برمنوهای غذایی،شامل سفره عقد،عاقد،فیلم برداری،خواننده وپارکینگ بزرگ میباشد.سالن های پذیرایی هتل نهاجا نوسازوشیک هستند ستون های کمی دارند وجایگاه عروس وداماد دیزاین خوبی دارد.
مجموعه پذیرایی هتل نهاجا از تالارهای دولتی شرق تهران است و به دلیل قیمت های پائین ومناسب،سایت دوشیزه کلاس اقتصادی را برای سطح بندی این مجموعه پذیرایی ارزان قیمت درشهر تهران انتخاب کرده است.
به نظر من هتل نهاجا تالارپذیرایی مناسبی است برای یک جشن عروسی خوب و آبرومند با قیمت وهزینه های پائین.اگر شما هم هتل نهاجا رو انتخاب کردید برای بازدید سالن حتما از قبل هماهنگ کنید. در ادامه مشاورین ما از تالار کوثر ، تالارسورتمه ، تالارقصرپیروزی ، تالار پاسارگاد ، تالارخورشید ، تالارحجله ، تالارپیمان ، تالاریاران محمدی (عج) ، تالارقصرپیروزی دیدن خواهند کرد. تا شما را از قیمت تالارهای عروسی در تهران مطلع کنند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com