کد خبر:2834
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده فرمانیه

تالار لاله صدر

تالار لاله صدر در محدوده شمال تهران واقع در دیباجی شمالی نزدیک به فرمانیه قرار دارد . سالن پذیرایی دارای دکورهای ساده ومیزوصندلی های روکش هستند فضای جایگاه عروس و داماد در ردیف میزوصندلی ها و قسمت وسط سالن قرار دارد،که در صورت سفارش کاملا گل آرایی میشود. فضای بیرون یا محیط باغ دارای استخر و […]

تالار لاله صدر در محدوده شمال تهران واقع در دیباجی شمالی نزدیک به فرمانیه قرار دارد . سالن پذیرایی دارای دکورهای ساده ومیزوصندلی های روکش هستند فضای جایگاه عروس و داماد در ردیف میزوصندلی ها و قسمت وسط سالن قرار دارد،که در صورت سفارش کاملا گل آرایی میشود.
فضای بیرون یا محیط باغ دارای استخر و درختان بوته های سرسبز می باشد.که در فصل تابستان برای آقایان آماده میشود.سیستم صوتی و نورپردازی همچنین تهویه مناسب و رختکن از دیگر امکانات این تالار عروسی هستند.
علاوه بر این فضای مناسب و مجزایی برای شام عروس و داماد در نظر گرفته شده است که از قسمت سالن بانوان چند پله به سمت بالا باید رفت.پرسنل با تجربه هستند و کار خود را به خوبی انجام میدهند.
از نظر قیمت منوها کلاس متوسط،توسط سایت دوشیزه برای این مجموعه انتخاب شده است.اگر تصمیم دارید مراسم عروسی خود را در یکی از تالارهای خوب شمال شهر برگزار کنید،این تالار دولتی در منطقه ۱ میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com