کد خبر:3319
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده شهرری

تالار فیروزان

تالار فیروزان در جنوب تهران در محدوده شهر ری قرار دارد که سابقه ی درخشانی در امر برپایی مجالس از جمله عقد ، نامزدی و افطاری دارد. ظرفیت این تالار خوب ۸۵۰ نفر است . در فهرست تالارهای جنوب تهران می‌توان نام این تالار را هم جای داد و از آن می‌توان به عنوان تالار […]

تالار فیروزان در جنوب تهران در محدوده شهر ری قرار دارد که سابقه ی درخشانی در امر برپایی مجالس از جمله عقد ، نامزدی و افطاری دارد. ظرفیت این تالار خوب ۸۵۰ نفر است .

در فهرست تالارهای جنوب تهران می‌توان نام این تالار را هم جای داد و از آن می‌توان به عنوان تالار بزرگ وارزان قیمت در شهر تهران نام برد.آقای سعید نوابی مدیریت تالار پذیرایی فیروزان رابرعده دارند که در محدوده‌ی فیروز آباد شهرری واقع شده است.
اتاق عقد اختصاصی با گنجایش ۳۰نفر وپارکینگ بزرگ با ظرفیت ۲۰۰خودرواز ویژگی های مهم وخوب مجموعه پذیرایی فیروزان به شمار میروند.چون دیزاین ودکوراسیون هرمکان به سلیقه افراد مربوط می‌شود پس برای اطلاع در مورد دکوراسیون تالارپذیرایی فیروزان قضاوت را برعهده شما میگذاریم تا بازدید حضوری از تالارآن را مرد بررسی قراردهید.
اما در مورد هزینه ها باید بدانید که شامل هزینه ورودی،هزینه خدمات، حق سرویس، مالیات منوی غذایی میشود.پس نمی توان یک قیمت دقیق ومشخصی برای آن بیان کرد.سایت دوشیزه برای دسته بندی سطح قیمت منوها وهزینه های نهایی برگزاری مراسم عروسی در تالارپذیرایی فیروزان کلاس اقتصادی را انتخاب کرده است.تا شما بدانید که این تالار عروسی شیک در جنوب تهران یکی از ارزان ترین تالارهای جنوب هم به حساب می‌آید.پس اگر به دنبال یک تالار پذیرایی بزرگ وقیمت مناسب در شهرستان ری هستید ، بی شک تالارفیروزان هم می‌تواند یکی از گزینه های شما باشد. در ادامه گزارش در لیست تالارهای پذیرایی منطقه ۲۰ مشاورین ما به تالار پردیس ، تالار آسمان ، تالار شب وصال ، تالار خاطره ، تالار سعید ، تالار ایرانیان ، تالار یاران ، تالار قدس ، تالار جام جم ، تالار آیینه ، تالار کوروش ، تالار ستاره ری ، تالار هایپر سان ، تالار پرنیان ، تالارمهتاب ، مراجعه خواهند کرد . تا اطلاعات و مشخصات کامل تالارهای عروسی شهرستان های استان تهران را به اطلاع زوجهای جوان برسانند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com