کد خبر:3488
پ
معرفی تالار پذیرایی در محدوده پیروزی

تالار فرهنگیان منطقه ۱۴

با معرفی یکی دیگه از تالارهای وابسته به آموزش و پرورش در منطقه ۱۴ تهران در محدوده پیروزی قرار دارد . تالار فرهنگیان در جنوب تهران قرار دارد . ظرفیت تالارفرهنگیان منطقه چهارده ۵۰۰نفر است و امکانات فراوانی برای پذیرایی از مهمانان مراسم های مختلف دارد.مجموعه پذیرایی فرهنگیان در منطقه ۱۴مانند سایر سالن های فرهنگیان […]

با معرفی یکی دیگه از تالارهای وابسته به آموزش و پرورش در منطقه ۱۴ تهران در محدوده پیروزی قرار دارد . تالار فرهنگیان در جنوب تهران قرار دارد .

ظرفیت تالارفرهنگیان منطقه چهارده ۵۰۰نفر است و امکانات فراوانی برای پذیرایی از مهمانان مراسم های مختلف دارد.مجموعه پذیرایی فرهنگیان در منطقه ۱۴مانند سایر سالن های فرهنگیان میزوصندلی های روکش دار و از تزئینات خوبی برخوردار است.
با توجه به اینکه تالارهای فرهنگیان قیمت های پائینی دارند،سایت دوشیزه از نظر قیمت منوها و هزینه های کلی برای برگزاری مراسم عروسی در تالارفرهنگیان منطقه۱۴کلاس قیمت اقتصادی را انتخاب کرده است و این تالار در فهرست تالارهای ارزان قیمت جنوب تهران جای داده است.

در ادامه کارشناسان سایت دوشیزه در لیست تالار پذیرایی تهران جهت مراسم عروسی و نامزدی و تالار ولیمه و برگزاری مراسمات جشن و میهمانی تالارهای مناسب و قیمت متفاوت در منطقه های مختلف تهران ، بهترین ها با توجه به بودجه و سلیقه به شما تازه عروس ها و شاه دامادهای ایرانی معرفی خواهند کرد

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com