کد خبر:3331
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده پیروزی

تالار صدف

تالار پذیرایی صدف از تالارهای خوب عروسی در جنوب تهران در محدوده پیروزی است که به خاطر کیفیت غذای خوب این سالن از تالارهای معروف در جنوب تهران است . مدیریت مجموعه پذیرایی قصرصدف در بزرگراه بسیج را آقای شمس برعهده دارند وشعارشان این است:(جلب مشتری با ازدواج آسان وخاطره انگیز).طبق گفته‌ی مدیریت وبررسی کارشناسان سایت […]

تالار پذیرایی صدف از تالارهای خوب عروسی در جنوب تهران در محدوده پیروزی است که به خاطر کیفیت غذای خوب این سالن از تالارهای معروف در جنوب تهران است . مدیریت مجموعه پذیرایی قصرصدف در بزرگراه بسیج را آقای شمس برعهده دارند وشعارشان این است:(جلب مشتری با ازدواج آسان وخاطره انگیز).طبق گفته‌ی مدیریت وبررسی کارشناسان سایت دوشیزه این تالار عروسی مجری طرح ازدواج آسان است وبه همین دلیل کلاس قیمت اقتصادی برای هزینه های آن انتخاب شده است.
تالارعروسی قصرصدف با گنجایش ۳۸۰ نفر در منطقه پیروزی ، دکوراسیون بسیار لوکس ودیدنی دارد.میزوصندلی های مبله وسفیدرنگ است که روی آنها ظرف پذیرایی سیلور وگلدان های چینی قرارداده‌اند،صندلی های که برای مهمانان در سالن پذیرایی قصرصدف مورد استفاده قرارگرفته است از بروزترین وتشریفاتی ترین مدل صندلی در دنیا می‌باشدو نشیمنگاه بسیار راحت ومناسبی دارد.
مدل جایگاه عروس وداماد بسیار لوکس ولاکچری می‌باشد ودیزاین آن با استفاده از یک مبل سلطنتی طلایی رنگ با روکش زرشکی وپشت صحنه‌ای از جنس ساتن وحریر میباشد.
مجموعه پذیرایی قصرصدف با پرسنل حرفه‌ای در فضایی لوکس وصمیمی برای پذیرایی از هرنوع مراسمی آماده است در آن یک سفره خانه سنتی طراحی شده است که فضای دلنشین ومناسب برای عکاسی وفیلم برداری به وجود آمده است. پس اگر به دنبال یک تالارپذیرایی لوکس و اما قیمت پایین در جنوب شهر هستید حتما از تالارپذیرایی قصرصدف واقع در اتوبان صدف هم دیدن فرمایید. در ادامه مشاورین ما در لیست تالارهای پذیرایی کانون ازدواج آسان در تهران قرار است به تالارسالی نیک ، تالار تشریفاتی رفاه شرق تهران ، تالارپرشیا ، تالارچهل ستون ، تالارلوکس بامیکا ، تالارقصرآیینه ، تالار خورشید ، تالار رفاه ، تالارکشتی ارم خواهند رفت تا اطلاعات کاملی از آدرس ، تلفن ، قیمت باغ تالارهای عروسی ازدواج آسان و ارزان به کاربران دوشیزه ارائه دهند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com