کد خبر:2653
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده جنت اباد

تالار شباهنگ

تالار پذیرایی شباهنگ از تالارهای خوب جنت اباد و خوش مسیر غرب تهران است . تالار بسیار شیک و زیبا و دارای امکانات قابل قبولی هم هست . تالارهای عروسی در تهران بسیار زیاد هستند و سایت دوشیزه برای اینکه شما عزیزان انتخاب بهتری داشته باشید،همه ی این مجموعه ها رو براساس قیمت ورودی و […]

تالار پذیرایی شباهنگ از تالارهای خوب جنت اباد و خوش مسیر غرب تهران است . تالار بسیار شیک و زیبا و دارای امکانات قابل قبولی هم هست .

تالارهای عروسی در تهران بسیار زیاد هستند و سایت دوشیزه برای اینکه شما عزیزان انتخاب بهتری داشته باشید،همه ی این مجموعه ها رو براساس قیمت ورودی و منوی دریافتی تالارها، در دسته بندی های مختلف قرار داده است.و دراطلاعات کامل تالارهای خوب غرب تهران تالار پذیرایی شباهنگ در کلاس اقتصادی قرار گرفت. مدیریت تالارشباهنگ که در خیابان جنت آباد قراردارد. با دو سالن مجزا گنجایش پذیرایی از ۳۵۰ نفر رو دارد و پرسنل بسیار خوبی برای خدمت رسانی بهتر استخدام کرده اند، داشتن اتاق عقد مجزا و خدمات مثل نورپردازی،آتیش بازی و گل آرایی از دیگر محاسن این مجموعه ی پذیرایی هستند.
سالن های تالارشباهنگ که درنزدیکی اتوبان همت قراردارد مستطیل شکل و دارای ستون میباشد و دکوراسیون خوب و میز وصندلی ها مبله هستند البته باید بگم که میزهای پذیرایی گردون هستند و روی اونها با گلدان ها کریستالی و گل های طبیعی دیزاین شد است.
اگر تصمیم دارید تالارعروسی شباهنگ در منطقه ۵ رو برای مراسم عروسی انتخاب کنید میتونید،برای رفتن به تالار و بستن قرارداد با مدیریت هماهنگ کنید و از ایشون برای بررسی کیفیت غذا در خواست تست غذا داشته باشید. عروس خانمهایی که دنبال تالاربا قیمت مناسب و ارزان هستند تالارشباهنگ در کنارخدمات پذیرایی مناسب میتونه انتخاب خوبی برای شما باشه . امیدوارم که مطالب براتون مفید باشه.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com