کد خبر:2980
پ
معرفی تالار پذیرایی در محدوده بهارستان

تالار سیاره

تالار سیاره یکی از بهترین تالارهای پذیرایی واقع در مرکز تهران در محدوده بهارستان است که سابقه ی بسیار خوبی در زمینه برپایی مجالس دارد . به مدیریت آقای کلینی فرد با۳ سالن مجزا به ظرفیت های ۲۵۰و۴۰۰و۱۰۰۰ نفر،کیفیت غذای خوب وپارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۱۰۰خودرو وهمچنین به کارگیری پرسنل مجرب یکی از قدیمی ترین ومعروفترین […]

تالار سیاره یکی از بهترین تالارهای پذیرایی واقع در مرکز تهران در محدوده بهارستان است که سابقه ی بسیار خوبی در زمینه برپایی مجالس دارد . به مدیریت آقای کلینی فرد با۳ سالن مجزا به ظرفیت های ۲۵۰و۴۰۰و۱۰۰۰ نفر،کیفیت غذای خوب وپارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۱۰۰خودرو وهمچنین به کارگیری پرسنل مجرب یکی از قدیمی ترین ومعروفترین تالارهای عروسی بهارستان میباشد.
وهمین امر باعث شده که کارشناسان سایت دوشیزه کلاس متوسط را برای تالارپذیرایی سیاره انتخاب کرده اند.در صورتی که مراسم عروسی شما در سالن ۴۰۰ نفره برگزار شود.از اتاق پرو قسمت خانم ها برای چیدمان میزشام عروس وداماد استفاده می کنند.
سفره عقدهای متنوعی دارند که در اتاقی مجزا چیده میشوند.سالن های پذیرایی سیاره مبله وشیک هستند وبرای زیباترشدن محیط نورپردازی های ویژه ای در سقف دیوارهای آن انجام شده است.
جایگاه عروس و داماد تالارسیاره که در خیابان مجاهیدن اسلامی قراردارد بسیار لوکس است وپیست رقص آن فضای مناسبی برای رقص اختصاصی عروس وداماد دارد.علاوه بر همه ی این ها امکانات دیگری مثل نمازخانه،رختکن،دستشویی،موزیک،آتلیه عکاسی،شمع وگل آرایی و… دارند که میتوانید با پرداخت هزینه از آنها استفاده کنید.
اگر از ساکنان شرق تهران هستید وترجیح می دهید مراسم عروسی خود را در یک سالن شیک و مجلل در شرق تهران برگزار کنید،تالار عروسی سیاره می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com