کد خبر:2831
پ
معرفی تالار پذیرایی در محدوده خیابان فرشته

تالار ریاست جمهوری

تالار پذیرایی ریاست جمهوری با داشتن فضای سبز عالی محیط بسیار خوبی رو برای برپایی مجالس شما فراهم کرده است . این تالار خوب در محدوده خیابان فرشته قرار دارد . همون جور که از اسمش پیداست وابسته به ریاست جمهوری هست،فضای بیرونی تالار سرسبز و قشنگ و آسیاب آبی میون اون همه درخت و بوته […]

تالار پذیرایی ریاست جمهوری با داشتن فضای سبز عالی محیط بسیار خوبی رو برای برپایی مجالس شما فراهم کرده است . این تالار خوب در محدوده خیابان فرشته قرار دارد . همون جور که از اسمش پیداست وابسته به ریاست جمهوری هست،فضای بیرونی تالار سرسبز و قشنگ و آسیاب آبی میون اون همه درخت و بوته های سرسبز جلوه ی زیبایی به محیط باغ داده است،در فصل تابستان برای پذیرایی از آقایون فضای مناسبی دارد.
سالن خانم ها ساده اما در عین حال شیک است و جایگاه عروس داماد در این سالن به دلخواه عروس و داماد گل آرایی میشود. میزهای سلف در سالن خانم ها در وسط قرار گرفته و پرسنل به موقع اون ها رو شارژ میکنندو کار پذیرایی را به خوبی انجام میدهند.
از دیگر امکانات تالار پذیرایی ریاست جمهوری میتوان به گل آرایی،شمع آرایی،نمازخانه می باشد.البته باید بگم متذکر شوم که این تالار عروسی در منطقه فرشته قرار دارد و از جمله تالارهای خوب منطقه ۱ تهران به شمار می آید که از مردم عادی ورودی میگیرند.طبق بررسی لیست منوهای تالار ریاست جمهوری،کلاس لوکس برای این مجموعه پذیرایی از طرف سایت دوشیزه انتخاب شده است.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com