کد خبر:3258
پ
معرفی تالار در همت غرب

تالار دو کوهه

تالار دو کوهه از تالارهای پذیرایی وابسته به سپاه است که در شهرک شهید باقری قرار گرفته است . ظرفیت تالار دو کوهه ۳۰۰ نفر است . این تالار جزو تالارهای سپاه پاسداران است و فقط امکان سرویس دهی به کارمندان بسیج وسپاه در آن میسر است.دکور سالن رضایت بخش است ومیزوصندلی های آن ۱۲نفره با […]

تالار دو کوهه از تالارهای پذیرایی وابسته به سپاه است که در شهرک شهید باقری قرار گرفته است . ظرفیت تالار دو کوهه ۳۰۰ نفر است . این تالار جزو تالارهای سپاه پاسداران است و فقط امکان سرویس دهی به کارمندان بسیج وسپاه در آن میسر است.دکور سالن رضایت بخش است ومیزوصندلی های آن ۱۲نفره با روکش سفید هستند.در وسط سالن جایگاه چوبی عروس وداماد ساخته شده است که طراحی ساده اما شیکی دارد.
اتاق مخصوص عقدی هم در نزدیکی سالن بانوان طراحی شده،که برای سرو شام عروس وداماد میتوان آن را در نظر گرفت.دیگر امکانات تالار عروسی دوکوهه پارکینگ بزرگ،موزیک(بی کلام)،فن کوئل و تهویه مناسب،رختکن،نمازخانه میباشند.
به دلیل اینکه تالار پذیرایی دو کوهه یک تالار عروسی نظامی درغرب تهران میباشدوقیمت منوهای ارزانی دارد،سایت دوشیزه کلاس اقتصادی را برای قیمت های این سالن پذیرایی انتخاب کرده است.
در ادامه گزارشات مشاورین سایت دوشیزه درلیست تالارهای عروسی ارتش در تهران و تالارهای عروسی طرف قرارداد با نیروهای مسلح و تالارهای عروسی نیروی هوایی ، اطلاعات کاملی از تالارهای قیمت مناسب و شیک تهران را به کاربران دوشیزه ارائه خواهند داد

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com