کد خبر:2911
پ
معرفی تالار پذیرایی در محدوده ونک

تالار باشگاه ونک

تالار ونک به مدیریت اقای برهانیان یکی از بهترین تالارهای شمال تهران واقع در ونک و در نزدیکی خیابان ولیعصر میباشد . این تالار زیبایی دارای دو سالن به نام های آفتابگردان و نارنج میباشد . تالارپذیرایی نارنج با ظرفیت ۲۰۰نفر با دکوراسیون زیبا و تالارپذیرایی آفتابگردان با گنجایش ۲۵۰نفر بزرگ از سالن قبلی با دکوراسیون […]

تالار ونک به مدیریت اقای برهانیان یکی از بهترین تالارهای شمال تهران واقع در ونک و در نزدیکی خیابان ولیعصر میباشد . این تالار زیبایی دارای دو سالن به نام های آفتابگردان و نارنج میباشد . تالارپذیرایی نارنج با ظرفیت ۲۰۰نفر با دکوراسیون زیبا و تالارپذیرایی آفتابگردان با گنجایش ۲۵۰نفر بزرگ از سالن قبلی با دکوراسیون زیبا و خاصی در این مجموعه قرار دارند.
اتاق عقد،تهویه مناسب،نورپردازی،گروه موزیک،سروغذا با طراحی ویژه همه از امکانات وخدمات تالار پذیرایی باشگاه ونک میباشند. سالن های این تالار عروسی بدون ستون و دارای میزوصندلی های چوبی وسفید رنگ میباشند روی هرمیز استندهای کریستالی برای سرو میوه شیرینی قرار دارد که میتوان برای زیبایی بیشتر میزهای پذیرایی روی آن را هم گل آرایی کرد.
جایگاه عروس و داماد در قسمت انتهای سالن وپیست رقص عروس و داماد در مقابل آن قرار دارد.میزهای سرو غذاها ال شکل هستندو در قسمت ورودی چیده شده اند. البته در فصل تابستان میتوان میزشام و همچنین میزهای پذیرایی را در محوطه زیبای تالار که دارای جوی آب وپل چوبی وفضای سبز خوبی است چیده تا خاطره ی خوب مراسم شما برای همیشه در ذهن ها بماند.
با در نظر گرفتن قیمت منوهای تالار عروسی باشگاه ونک سایت دوشیزه این تالار را هم در فهرست تالارهای عروسی باشگاه ونک کلاس متوسط خود قرار داده است.فکر میکنم این مجموعه در محدوده ولی عصر شمالی و میدان ونک هستند.

مجتمع ونک
مجموعه رستوران چای باغ و نارنج مفتخر است تا پذیرایی شما به عنوان مهمانی ویژه باشد . تا بازدیدی از فضاها و امکانات این مجموعه داشته باشید.
تالارنارنج ظرفیت و قابلیت گنجایش ۲۰۰ نفر با طراحی و دکوراسیون زیبا و سرو غذاهای ایرانی و فرنگی مناسب مجالس ، مهمانی و جشنهای متنوع
چای باغ فضای مفرح درکنار آبشارهای متعدد و رودخانه های مصنوعی چهارفصل ، منوی فرنگی و سنتی ( نان داغ ، کباب داغ، دیزی سنگی ) انواع چای میوه ای
تالارآفتابگردان ظرفیت و قابلیت گنجایش ۲۵۰ نفر، مناسب برگزاری مجالس مختلف خانوادگی ، اتاق عقد ، تهویه مطبوع، نورپردازی، سالن مخصوص ( سرو غذا با طراحی ویژه )

معرفی مجموعه باشگاه ونک
رستوران چهار فصل چای باغ ، رستوران شیشه ای نارنج، سالن آمفی تئاتر، تالاربزرگ آفتابگردان، پارکینگ اختصاصی

تواناهایی های مجموعه پذیرایی ونک
برگزاری همایش ، کلاسهای آموزشی ، میهمانیها و جشنهای عروسی در فضای باز و تالار با سرو غذاهای ایرانی و فرنگی همراه با سرویس دهی ویژه توسط مهمانداران مجرب با آخرین متد طراحی سالن و فضا و بهترین ظروف پذیرایی

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com