کد خبر:9057
پ
ماه عسل

بهترین اقامتگاه ماه عسل

تا به حال داشتن ماه عسل رویایی در مکانی رویایی فکر کردید ما امروز برای شما در پی ماه عسلی رویایی هستیم تا بتوانید خاطره های خوب و خوشی رو برای خودتون درست کنید . به گزارش دوشیزه به نقل از خبرگزاری ایسنا: برگزاری مراسم عروسی و دوران ماه عسل در کشور ایتالیا تبدیل به […]

تا به حال داشتن ماه عسل رویایی در مکانی رویایی فکر کردید ما امروز برای شما در پی ماه عسلی رویایی هستیم تا بتوانید خاطره های خوب و خوشی رو برای خودتون درست کنید .

به گزارش دوشیزه به نقل از خبرگزاری ایسنا: برگزاری مراسم عروسی و دوران ماه عسل در کشور ایتالیا تبدیل به یکی از جاذبه‌های این کشور برای گردشگران خارجی شده است.

صنعت گردشگری ایتالیا با جذب نوعروس‌ و دامادها برای گذران دوران ماه عسل خود، درآمد چشمگیری کسب می‌کند.

سالانه ۱۵۳ هزار مراسم ازدواج داخلی در ایتالیا صورت می‌گیرد که ۷۵ درصد این زوج‌ها پس از مراسم خود به ماه عسل می‌روند. اگر هزینه‌ای ۶۰۰۰ یورویی را برای هر نفر در نظر بگیریم، درآمد سالانه این کشور از این مراسم به ۹۰۰ میلیون یورو می‌رسد.

ایتالیا با ارائه بسته‌های سفر متنوع به گردشگران خارجی که تازه ازدواج کرده‌اند، آن‌ها را به سفر به کشور خود برای سپری کردن ماه عسل و استراحتی حداقل ۱۲ روزه دعوت می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد در سال گذشته حدود ۲۳۰ هزار خارجی جشن عروسی خود را در ایتالیا برگزار کردند و ماه عسل خود را در این کشور گذراندند. گردشگران خارجی بیشتر شهرهای ونیز، فلورانس، رم، دریاچه‌های شمال ایتالیا و ساحل «آمالفی» را انتخاب می‌کنند.

هزینه برپایی مراسم ازواج برای هر زوج خارجی ۵۰ هزار یورو است و این به معنای جذب درآمدی پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورویی ایتالیا از این بخش است.

به گزارش توربو نیوز، زوج‌های انگلیسی (۱۶ درصد)، آمریکایی (۱۲ درصد)،‌ روس (۹ درصد)، ژاپنی (۸ درصد)،‌ کانادایی (۷ درصد) و سعودی (۶ درصد) بیشترین آمار ازدواج و گذران ماه عسل در ایتالیا را دارند.

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com