کد خبر:9138
پ
برند های آرایشگاه مردانه و داماد تهران

برند های آرایشگاه مردانه و داماد تهران

برند های آرایشگاه مردانه و داماد تهران لیستی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران در اختیار خوانندگان قرار گرفته است، که البته این لیست بر مبنای معیارهایی خاصی تنظیم شده است.


چرا باید به آرایشگاه داماد بریم ؟

 

بهترین آرایشگاه های داماد تهران ؟ برای هر دامادی مهم و ارزشمند است که در شب دامادی خود که بهترین شب زندگی اوست، با چهره و تیپی شیک ظاهر شود. هر روز که می گذرد، جایگاه و ارزش آرایش داماد در شب های نامزدی و عروسی، بیشتر و بیشتر می شود. بدین ترتیب انتخاب یک آرایشگاه مردانه برای دامادان، از مهمترین و حساس ترین فعالیت هایی است که بر دوش آنان قرار دارد. برای این انتخاب، لازم است لیستی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران در دسترس باشد تا مطابق با آن به انتخابی درست دست یافت.

در این مقاله لیستی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران در اختیار خوانندگان قرار گرفته است، که البته این لیست بر مبنای معیارهایی خاصی تنظیم شده است. برخی از معیارهایی که برای انتخاب یک آرایشگاه مردانه برای شب دامادی می توان در نظر داشت، عبارتند از:
• دسترسی به آرایشگاه: هر شخصی باید در نظر داشته باشد که به مکان قرارگیری آرایشگاه مردانه توجه داشته باشد. چراکه انتخاب یک آرایشگاه مردانه با مسیری نامناسب، ممکن است در برنامه ریزی های عروس و داماد اختلال ایجاد کند.
• تجربه آرایشگر: تجربه ای که آرایشگران مردانه دارند، می تواند تأثیر بسیار مستقیمی در کیفیت چهره داماد داشته باشد. به طور عمده آرایشگران با تجربه و هنرمند، دارای تکنیک هایی حرفه ای و باکیفیت در زمینه گریم، فرم دهی، کار با سشوار، نحوه استفاده از حالت دهنده های مو و… هستند.
• سرویس های پوست دامادی: این معیار یکی از اساسی ترین معیاری است که نباید از آن غافل شد. به طور کلی، هر دامادی در روز و شب عروسی خود ساعت ها درگیر است و در صورتیکه در این میان مشکلی برای گریم و ظاهر او ایجاد شود، درگیر نگرانی ها و مشکلات جانبی نیز خواهد شد. آرایشگاه هایی که خدمات و سرویس های پوست دامادی ارائه می کنند، بهترین گزینه برای انتخاب هستند. پاکسازی پوست، لایه برداری و آبرسانی پوست، نمونه ای از سرویس های پوست دامادی هستند که آرایشگاه های با کیفیت ارائه می دهند.
• آرایش مناسب و شایسته: آرایش داماد از جمله با اهمیت ترین موضوعاتی است که باید برای روز عروسی در نظر گرفت. آرایش داماد به شکلی باید انجام گیرد که درخور و مناسب چهره و سن و سال او باشد. بدین ترتیب بهتر است با آمادگی و با مشاوره، آرایشی مناسب و شایسته را انتخاب کرد و این کار را به دست آرایشگران خلاق و کاربلد سپرد.
البته آندسته از دامادها که قصد دارند به نتیجه درستی از یک گریم دامادی برسند، بد نیست قبل از شب عروسی خود تستی در آرایشگاه مورد نظر خود داشته باشند. در ادامه به تعدادی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران، بر مبنای معیارهای مشخص اشاره شده است.

۱- آرایشگاه مردانه شاهکار
آرایشگاه مردانه شاهکار یکی از ده ها آرایشگاههای مردانه است که جایگاه بسیار خوبی بین آرایشگاه های مردانه تهران کسب کرده باشد. آرایشگاه شاهکار با بیش از ده سال تجربه، تمامی خدمات مورد نیاز برای داماد را با تخصص و با کیفیت بالا ارائه می دهد. آرایشگرانی که در آرایشگاه مردانه شاهکار مشغول به کار هستند، دارای مدارک تخصصی در زمینه گریم، هیرکات، استایل و متعادل سازی هستند. این آرایشگاه بروزترین و مدرن ترین خدمات دامادی را ارائه می دهند.
افتخاراتی که آرایشگاه مردانه شاهکار در سمینارها و جشنواره های مختلف کسب کرده است، شهرت و اعتبار این آرایشگاه را به طور چشم گیری افزایش داده است. آرایشگاه مردانه شاهکار با نام قبلی آرایشگاه نیوفیس، به دلیل خدمات بی نظیری که ارائه می دهد، بعنوان پر دامادترین آرایشگاه مردانه تهران شناخته شده است. آرایشگاه مردانه شاهکار، دارای شعبه های مختلفی است که همین مسئله دسترسی به آن را ساده تر کرده است.
به مدیریت: آقای اسدی
آدرس شعب: سعادت آباد، شهرک غرب، ولنجک، زعفرانیه، تهرانپارس، پاسداران، قیطریه، فرمانیه، نیاوران
تلفن: ۰۹۱۲۳۰۱۹۲۴۳
تلگرام: @damad_tehran
اینستاگرام: newface2000
سایت: www.damadbarber.com

۲- آرایشگاه مردانه حمید بخشی
هر فردی که برای تجربه دامادی خود به دنبال آرایشگاه است، آرایشگاه مردانه حمید بخشی می تواند انتخابی مناسب و مورد اعتماد برای او باشد. این آرایشگاه تمامی امکانات آرایشی برای داماد را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اصلاح، گریم، کراتینه، ریباندینگ، صافی ژاپنی، پاکسازی پوست با دستگاههای پیشرفته و انواع خدمات دیگر، با کیفیت مناسب توسط آرایشگاه مردانه حمید بخشی ارائه می شود. این آرایشگاه فضایی امن و قابل اعتماد را برای مشتریان خود فراهم کرده است.
به مدیریت: آقای بخشی
آدرس: شهرک غرب، سعادت آباد، بلوار دریا

۳- آرایشگاه مردانه دیپلمات
آرایشگاه مردانه دیپلمات یک شعار اساسی دارد و آن این است: «سرویسی که ارائه می شود، باید در حدی باشد که مشتری به دنبال تجربه مجدد آن باشد و مشتری خود سفیر تبلیغاتی سالن ما باشد.» همین یک شعار کافیست تا بتوان با جرأت و با اطمینان بیشتری آرایش دامادی خود را به این مجموعه سپرد. آرایشگاه مردانه دیپلمات، از مجموعه ای حرفه ای و کاربلد تشکیل شده است که در یک سالن در شهرک غرب تهران به فعالیت می پردازد. بدون شک این آرایشگاه را می توان یکی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران دانست. خدمات آرایشگری در آرایشگاه دیپلمات، با برنامه ریزی و با مشاوره های کاربردی در جهت کسب رضایت مشتری انجام می گیرد. سالن دیپلمات دارای سابقه ۱۵ ساله است.
به مدیریت: آقای هاشملو
آدرس: شهرک غرب، ابتدای فاز۳، مرکز تجاری غرب، طبقه ۲، واحد ۴۷

۴- آرایشگاه مردانه پرشیا
آرایشگاه مردانه پرشیا را می توان اولین آرایشگاهی معرفی کرد که در ایران به ثبت رسیده است. آرایشگاه پرشیا بر خلاف گذشته که دارای شعبه های مختلف بوده است، امروزه به صورت متمرکز و منسجم تنها در یک سالن مشخص به فعالیت می پردازد. این آرایشگاه که یکی از بهترین آرایشگاه های داماد تهران به شمار می رود، توسط افراد حرفه ای و مجرب اداره می شود. به دلیل سابقه طولانی و البته با کیفیت آرایشگاه مردانه پرشیا، این آرایشگاه به یکی از محبوب ترین آرایشگاههایی تبدیل شده است که میزبان بسیاری از افراد بنام و مشهور است. فضای امن، محیط کاملا بهداشتی و ارائه سرویس های آرایشی با بالاترین کیفیت، از ویژگی های غیرقابل انکار این آرایشگاه است.
به مدیریت: آقای تهرانی
آدرس: شهرک غرب، بلوار دادمان، جنب پمپ بنزین، طبقه ی بالای کارواش

۵- آرایشگاه مردانه کاماتی
استفاده از تجهیزات پیشرفته و استفاده از باکیفیت ترین مواد روز آرایشی، از مهمترین ویژگی های آرایشگاه مردانه کاماتی است. سطح مدرن بودن آرایشگاه کاماتی، قابل تأمل و بدون شک مورد تأیید همه شیک پسندان است. افرادی که برای دامادی خود آرایشگاه مردانه کاماتی را انتخاب کنند، قادر خواهند بود تا در فضایی آرام و در اتاق VIP سرویس های با کیفیت آرایشی را دریافت کنند. پاکسازی پوست، اصلاح مو، حالت دهی مو، ویتامینه مو، کراتینه مو، ماساژ حرفه ای، گریم، متعادل سازی، مانیکور و پدیکور نمونه ای از انواع خدماتی هستند که سالن کاماتی ارائه می دهد.
به مدیریت: آقای ژاله پرور
آدرس: فرمانیه غربی، بین آقایی و وطن پور، جنب بانک قوامین، پلاک ۱۵۴، واحد ۱۷

۶- آرایشگاه مردانه سان
آرایشگاه مردانه سان آرایشگاهی است که تمامی امکانات آرایشی را به بهترین شکل به مشتریان خود، به خصوص به دامادها ارائه می دهد. آرایشگاه مردانه سان بدون شک یکی از بهترین آرایشگاههای داماد تهران است و با خیالی آسوده می توان از خدمات این آرایشگاه استفاده کرد. این آرایشگاه از مجموعه ای حرفه ای در زمینه گریم و سایر هنرهای آرایشی مردان تشکیل شده است.
به مدیریت: آقای نجاریان
آدرس: اتوبان یادگار امام جنوب، خروجى سعادت آباد (کوى فراز)، بلوار بهزاد، ساختمان هانى، طبقه۲

۷- آرایشگاه مردانه فرست کلاس
آرایشگاه مردانه فرست کلاس نمونه ای از متفاوت ترین و بهترین آرایشگاه های داماد تهران است. هر فردی که این آرایشگاه را برای روز عروسی خود انتخاب کند، چهره ای شیک، متفاوت و خاص را تجربه خواهد کرد. این آرایشگاه خدمات ویژه و بی نظیری در زمینه گریم و البته سایر سرویس ها ارائه می کند. در این آرایشگاه با تکنیک هایی خاص داماد را متناسب با سن، ظاهر، سلیقه و مد روز آراسته کرده و برای شب عروسی آماده می کنند.
به مدیریت: آقایان فلاح، صفوی، قریشی
آدرس شعبه شمال تهران: زعفرانیه، خیابان آصف، خیابان علی حسینی،کوه دامن شرقی، پلاک ۳
آدرس شعبه غرب تهران: ستاری شمالی، خجسته پور، پلاک ۱۲۷

۸- آرایشگاه مردانه برتر
آرایشگاه مردانه برتر واقع در فرمانیه یکی از بهترین آرایشگه های داماد تهران است. رضایت مشتریان آرایشگاه مردانه برتر، گواهی برای کیفیت و دقت کار این آرایشگاه است. مردانی که مایل به انتخاب یک آرایشگاه برای جن عروسی خود هستند، می توانند بدون استرس دست به انتخاب این آرایشگاه بزنند. انواع خدمات آرایشی از جمله اصلاح، ترمیم و حالت دهی مو به شکل درست و قابل قبولی از طرف این آرایشگاه ارائه می شود. از طرفی این آرایشگاه دارای گریمورهایی حرفه است که با هنر خود به راحتی قادر به جذب رضایت مشتریان خود هستند.
به مدیریت: آقای احمدپور
آدرس۱: فرمانیه، دیباجى شمالى، خیابان نوریان،
آدرس۲: شهرک غرب، بلوار دریا

۹- آرایشگاه مردانه هیپی
آرایشگاه مردانه هیپی از خوشنام ترین و از معروف ترین آرایشگاه های داماد در تهران است. هر فردی می تواند حرفه ای ترین و تخصصی ترین گریم داماد را در این آرایشگاه خوشنام تجربه کند. به دلیل سابقه درخشان و رضایت بخشی که آرایشگاه مردانه هیپی در طی سالیان به همراه داشته است، می توان آن را یکی از گزینه های مناسب آرایشگاه دامادی قرار داد. یکی از برجسته ترین ویژگی های آرایشگاه مردانه هیپی، قیمت مناسب آن در برابر سرویس هایی است که ارائه می دهد.
به مدیریت: آقای دلفانی
آدرس: تهران، بلوار ابوذر، پل پنجم، خیابان ده حقی، پلاک ۱۰۴

۱۰- آرایشگاه مردانه پایون
آرایشگاه مردانه پایون یکی از محبوب ترین و بهترین آرایشگاه های داماد تهران است. در این آرایشگاه علاوه بر خدمات روزمره و معمولی به افراد مختلف، خدمات ویژه ای برای داماد ارائه می شود. هر شخصی می تواند برای روز و شب عروسی خود از خدمات ویژه این سالن استفاده کند. در این آرایشگاه یک مجموعه متخصص در زمینه های مختلف اصلاح مو، گریم و سایر سرویس های مورد نیاز یک داماد به فعالیت مشغول هستند. این آرایشگاه توسط فردی متخصص مدیریت می شود که دارای مدارک بین المللی معتبر در زمینه آرایشگری است. هر شخصی می تواند با مراجعه به این آرایشگاه، بدون دغدغه خدمات مورد نیاز آرایشگری را دریافت کند.
به مدیریت: آقای میرزائیان
آدرس: خیابان پاسداران، دشتستان دهم(رفیق دوست)، پلاک ۲، طبقه ۲

۱۱- آرایشگاه مردانه کینگ استایلیست
آرایشگاه مردانه کینگ استایلیست از جمله آرایشگاه هایی است که به پیشنهاد خود، خدمات تست قبل از روز عروسی را برای مشتریان انجام می دهد. تست قبل از روز عروسی برای هر دامادی که دارای وسواس و نگرانی زیادی است، می تواند اطمینان بخش باشد. از جمله خدمات ویژه و مؤثری که آرایشگاه کینگ استایلیست به مشتریان داماد ارائه می دهد، عبارتند از: طراحی بی نظیر مو، گریم حرفه ای، متعادل سازی پوست و مو، پاکسازی پوست به صورت تخصصی و… . آرایشگاه مردانه کینگ استایلیست با توجه به سابقه و تجربه ای که دارد، به یکی از آرایشگاه های داماد محبوب و برجسته پایتخت تبدیل شده است.
به مدیریت: آقای نیکو
آدرس: تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج

۱۲- آرایشگاه مردانه آس
قطعا نام آرایشگاه مردانه آس برای تمامی مردانی که اهمیت ویژه ای به زیبایی حالت موهای خود می دهند، آشنا است. آرایشگاه مردانه آس از تیمی مجرب و متخصص تشکیل شده است که هر نوع سرویسی را برای داماد ارائه می دهد. آرایشگاه مردانه آس از جمله معروف ترین و بهترین آرایشگاه های داماد تهران است که می تواند انتخاب مناسب برای روز عروسی باشد. هر نوع خدمات داماد اعم از اصلاح، گریم و انواع دیگر خدمات پوست و مو در این آرایشگاه ارائه می شود.
به مدیریت: آقای کاشانی
آدرس: فلکه اول تهرانپارس، کوچه ۱۴۴ غربی (ستانی)، پلاک ۵، واحد

 


چرا باید به آرایشگاه داماد بریم ؟

This site is protected by wp-copyrightpro.com