کد خبر:8758
پ
بایدها و‌ نبایدها

باید و‌ نباید خواستگاری

روز خواستگاری چی بگیم‌؟ چی کار کنیم؟ و‌خیلی از این سوالاتی که تو ذهنمون برای روز خواستگاری نگه می داریم . خب ما اینجاییم تا به شما بگیم‌ تو یکی از مهم ترین روزهای زندگی تون چه کارایی رو باید انجام داد . روز خواستگاری» را باید نقطه عطف اتفاقاتی دانست که یا منتج به […]

روز خواستگاری چی بگیم‌؟

چی کار کنیم؟

و‌خیلی از این سوالاتی که تو ذهنمون برای روز خواستگاری نگه می داریم . خب ما اینجاییم تا به شما بگیم‌ تو یکی از مهم ترین روزهای زندگی تون چه کارایی رو باید انجام داد .

روز خواستگاری» را باید نقطه عطف اتفاقاتی دانست که یا منتج به «بله» گفتن عروس‌خانم و تشکیل یک زندگی مشترک می‌شود یا طرفین را به این نتیجه می‌رساند که باید برای پیدا کردن شریک زندگی‌شان کمی بیشتر تلاش کنند. پای صحبت علی محمدیان، مشاور و کارشناس امروز به نکاتی می‌پردازیم که خوب است در مجلس خواستگاری در ظاهر و حرف‌های ما لحاظ شود.به گزارش سایت دوشیزه به نقل از شهر آرا ؛کلیات بهتر از جزئیاتپرداختن به جزئیات، یعنی وقت‌کشی و وارد شدن به بحث‌هایی که شما را به جایی نخواهد رساند. ترجیحا در جلسات اولیه آشنایی به کلیات و ایده‌آل‌ها دقت کنید.از رویاهایت بگوهر انسانی در زندگی اهداف و آرزوهایی دارد. بی‌هیچ خجالت و رودربایستی همه را مطرح کنید اگر قصد ادامه تحصیل، اشتغال یا زندگی در مکان خاصی را دارید همان ابتدا مطرح کنید و به خواستگارتان هم اجازه دهید که او هم موقعیت و ایده‌آل‌های خود را بیان کند. خط قرمزهابی‌آنکه وارد جزئیات شوید تنها به قصد آشنایی در حین صحبت از او در مورد رابطه خود با دوستان و خانواده‌اش بپرسید تا با کلیات رفتاری همسر آینده خود بیشتر آشنا بشوید.چند قلم کم‌رنگاین نکته را برای دخترخانم‌ها هم می‌گوییم تا بدانند ظاهرشان در این مجلس باید چطور باشد؟ به خودتان برسید و آرایش ملایمی داشته باشید، اما از آرایش غلیظ به‌طوری‌که شما را از چهره واقعی‌تان دور می‌کند بپرهیزید، چرا که چهره واقعی شما را پنهان می‌کند.به عقیده مناعتقادات، یکی از اصلی‌ترین پایه‌های زندگی سالم و موفق است و خیلی از انسان‌ها به هیچ‌وجه حاضر نیستند از بعضی اعتقادات خود دست بکشند. این را همان روز نخست مشخص کنید.جنگ اول بِه از…برای آشنایی بیشتر قرار چند جلسه دیگر را بگذارید و در آن به جزئیاتی که گمان می‌کنید دانستن آن ها لازمه زندگی آینده شماست، بپردازید.

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com