کد خبر:7873
پ
خریدهای قبل از عروسی

بایدها و نبایدهای کارت عروسی

یه سری نکات ریز تو خرید کارت عروسی میتونه کمکمون کنه که کارت عروسیمون رو بین مهمانان عزیز به یکی از بهترین کارت های عروسی جلوه کنه برای همین نکاتی رو یاداور میشیم که ببینیم چه رمز و رازی تو خریدکارت عروسی هست.     دوشیزه به نقل از برج بهارستان : معمولا ممکن است […]

یه سری نکات ریز تو خرید کارت عروسی میتونه کمکمون کنه که کارت عروسیمون رو بین مهمانان عزیز به یکی از بهترین کارت های عروسی جلوه کنه برای همین نکاتی رو یاداور میشیم که ببینیم چه رمز و رازی تو خریدکارت عروسی هست.

 

 

دانستنیهای خرید کارت دعوت عروسی

دوشیزه به نقل از برج بهارستان : معمولا ممکن است در چاپ، طراحی و تولید کارت عروسی اشتباهاتی پیش بیاید، برای یافتن رایج ترین اشتباهات صورت گرفته سراغ یکی از حرفه ای ترین ومجرب ترین مرکز طراحی و چاپ کارت عروسی رفتیم و پس از گفتگو با آنها تقریبا به نتایج جالبی دست یافتیم که قصد در میان گذاشتن آنها را در این مقاله با شما داریم.

تاکید در گنجاندن چند طرح انتخابی در کارت عروسی
انتخاب و ترکیب رنگ های ناهماهنگ در کارت عروسی
وجود اشتباه تایپی، و همچنین بد خط نوشتن پشت کار دعوت
استفاده از متن های نامناسب و بی معنا در کارت عروسی
سفارش دادن کارت دعوت عروسی کمتر از حد نیازتان

تاکید در گنجاندن چند طرح انتخابی در چاپ کارت عروسی:
تقریبا گنجاندن طرح خاصی مانند، لوستر بزرگ سالن جشن عروسی بر روی کارت دعوت می تواند، ایده و خلاقیت جالبی به نظر برسد، ولی زیاده روی در این کارها توصیه نمی شود. معمولا برخی از عروس خانم های محترم میل بر این دارند که به طور همزمان نمایی از دانتل ( تقریبا چیزی شبیه به گیپور) لباس عروسی و طرحی از گل آرایی مجلس، نمایی از سالن جشن عروسیشان را بر روی کارت دعوت عروسیشان طراحی شود، بهتر می باشد که شما با یک طراح کارآمد و با تجربه و یک مسئول چاپ مشورت های لازم را انجام دهید، و در انتخاب طرح خرید کارت عروسی خود به توافق برسید.

خرید اینترنتی کارت عروسی

انتخاب و ترکیب رنگ های ناهماهنگ در کارت عروسی:
اکثر عروس و داماد ها ترجیح می دهند، با انتخاب رنگ های شاد و درخشان به طراحی خرید کارت عروسی جلوه ی زیباتری ببخشند، انتخاب این مدل از رنگ ها اصلا ایرادی ندارد ولی باید دقت کنید که این رنگ ها در کنار رنگ های خنثی دیگری مانند سفید، طلایی و زرد مایل به قهوی ای بهتر است تعدیل شوند، تا نوشته های داخل و روی کارت واضح و خوانا خوانده شوند.

فروشگاه اینترنتی خرید کارت عروسی

وجود اشتباهات تایپی و بد خط نوشتن پشت کارت دعوت عروسی:
پس از چاپ نمونه کارت سفارش داده شده، حتما آن را با دقت بخوانید تا اگر احتمالا اشتباه تایپی در آن وجود دارد، آن را برطرف کنید. و اگر در خواندن و دیدن نمونه چاپ کارت عروسی از دوستان خود کمک بگیرید، خیلی بهتر می باشد، چون ممکن است خودتان متوجه اشتباهات آن نشوید. یادتان باشد که شما همزمان با رزرو یک مرکز چاپ خرید کارت عروسی، یک خوشنویس هم حتما رزرو نمایید. البته می توانید از دوستان و آشنایان خوش خط ، برای نوشتن اسامی مهمانان عزیزتان همواره کمک بگیرید.
استفاده از متن های نامناسب و بی معنا در کارت عروسی:
باید دقت کنید، که متن انتخاب شده در انتخاب و خرید کارت عروسی شما، تنها توسط خود شما خوانده نمی شود، در واقع تمامی مهمانان شما باید پس از دریافت کارت عروسی شما از خواندن متن خرید کارت عروسی شما لذت ببرند و به سلیقه و انتخاب متن خرید کارت عروسی، طراحی کارت عروسی شما غبطه بخورند. حتما یادتان باشد از متن هایی استفاده کنید که با حال و هوای شخصیت شما سازگار باشد. اگر زوجی کم سن و سال هستید، می توانید از متن های عاشقانه و با مزه تری استفاده کنید ولی اگر کمی سن و سالتان بالاتر می باشد از متن های سنگینتر و با معناتری استفاده نمایید.

بازار خرید کارت دعوت

سفارش دادن کارت عروسی کمتر از حد نیازتان:

معمولا سعی کنید تعدادی کارت دعوت اضافه سفارش دهید، ممکن است در تهیه لیست مهمانان برای خرید کارت عروسی کسانی از قلم افتاده باشند و یا دوست داشته باشید چند عدد از آنها را برای یادگاری نزد خود نگاه بدارید. و همچنین چند پاکت اضافه نیز تهیه کنید، که در صورت اشتباه احتمالی در پشت نویسی بتوانید آنها را براحتی تعویض نمایید.
برج بهارستان واقع در تهران به عنوان بزرگترین مرکز چاپ، طراحی و تولید کارت عروسی با ارائه بهترین و با کیفیت ترین کارت ها آماده خدمت رسانی به همه شما عزیزان می باشد. قیمت کارت عروسی در این مرکز بسیار متفاوت و مناسب می باشد و ما بهترین و با تجربه ترین فروشندگان کارآمد را برای فروش کارت عروسی و ارائه راهنمایی های لازم به شما مشتریان عزیز، در این مرکز گرد هم آورده ایم.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com