کد خبر:3264
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده فرحزاد

باغ تالار یاس

باغ تالار یاس از تالارهای عروسی خوب در غرب تهران در محدوده اشرفی اصفهانی و نزدیک به فرحزاد است . مدریت این تالار خوب در منطقه ۲ تهران برعهده ی اقای حاجیان است . میزوصندلی هاشش نفره ومبله هستند،ظروف پذیرایی کاملا تشریفاتی وشیک هستند.سقف سالن ها بلند است وستون دارند.جایگاه عروس وداماد طراحی مدرنی داردوپیست […]

باغ تالار یاس از تالارهای عروسی خوب در غرب تهران در محدوده اشرفی اصفهانی و نزدیک به فرحزاد است . مدریت این تالار خوب در منطقه ۲ تهران برعهده ی اقای حاجیان است .

میزوصندلی هاشش نفره ومبله هستند،ظروف پذیرایی کاملا تشریفاتی وشیک هستند.سقف سالن ها بلند است وستون دارند.جایگاه عروس وداماد طراحی مدرنی داردوپیست مخصوص رقص عروس وداماد یک قسمت مستطیلی است که پارکت شده است.
آقای حاجیان مدیریت تالاررا به عهده دارندو خدماتی مثل نورپردازی، اتاق بادکنک،گل آرایی،سفره عقد،بازارچه سنتی را به همراه کادری مجرب و متعهد به عروس ودامادها ارائه می کنند.
براساس دسته بندی های انجام شده توسط کارگروه تخصصی سایت دوشیزه قیمت ها وهزینه های تالارپذیرایی یاس در کلاس متوسط این سایت قرار میگیردو در نهایت میتوان گفت که از تالارهای قیمت مناسب غرب تهران محسوب میشود. در ادامه گزارشات مشاورین ما ازتالارهای پذیرایی ماهان،قائم،احسان،پردیسان،حیدربابا،ارمادا،رسپینا،سجاد،الماس شهر،مروارید،الماس الوند،قصرامپراطورغرب دیدن خواهند کرد. تا بهترین و شیک ترین تالارهای عروسی غرب تهران را به شما کاربران سایت دوشیزه معرفی کنند

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com