کد خبر:3192
پ
معرفی باغ تالار در محدوده خیابان ازادی

باغ تالار گلستان

باغ تالار گلستان از تالارهای عروسی وابسته به شهرداری است که در خیابان آزادی قرار دارد . این باغ تالار درجه یک مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰ متر دارد . تالارپذیرایی گلستان به مدیریت آقای رضوی از تالارهای وابسته به سازمان شهرداری میباشد. تالارهای پذیرایی که زیر نظر شهرداری تهران فعالیت میکنند معمولا تا ۳۰% تخفیف […]

باغ تالار گلستان از تالارهای عروسی وابسته به شهرداری است که در خیابان آزادی قرار دارد . این باغ تالار درجه یک مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰ متر دارد .

تالارپذیرایی گلستان به مدیریت آقای رضوی از تالارهای وابسته به سازمان شهرداری میباشد. تالارهای پذیرایی که زیر نظر شهرداری تهران فعالیت میکنند معمولا تا ۳۰% تخفیف به کارمندان شهرداری و بازنشستگان ارائه میدهند
فضای بیرونی این مجموعه بسیار وسیع است و درختان وآبنماهای کامپیوتری آن زیبایی محیط را دوچندان کرده اند.سالن شیک عقد این مجموعه در فضای باغ قرارگرفته است و ظرفیت ۱۰۰نفر را دارا است.
علاوه بر این سفره خانه سنتی خیلی خوبی هم در یک قسمت باغ گلستان ساخته شده است ومحیط مناسب برای مهمانی های کمتر از ۱۵۰نفر دارد.محیط سالن ها کاملا نورپردازی شده است و طراحی وساختار آن مناسب برای پذیرایی از ۷۰۰نفر میباشد.
جایگاه عروس وداماد روی یک سکوی سنگی نیم دایره ای واقع شده است و در جلوی آن فضای خالی برای انواع رقصهای عروس داماد به وجود آمده است.این مجموعه پذیرایی ستون های بسیار وسقف بلندی دارد.
امکانات دیگر این مجموعه پذیرایی شامل گروه موزیک،پارکینگ با ظرفیت ۱۵۰ماشین،محل بازی کودم،گل آرایی،شستوشوی میوه وآتش بازی میشود.تالارعروسی باغ گلستان از تالارهای دولتی تهران میباشد که کارشناسان سایت دوشیزه برای سطح بندی قیمت ها آن کلاس اقتصادی را انتخاب کرده اند.
پس اگر به دنبال یک تالارپذیرایی قیمت مناسب با ظرفیت بالا در غرب تهران هستید،به مجموعه پذیرایی باغ گلستان هم سری بزنید از نزدیک امکانات وسالن های آن بازدید کنید. در ادامه گزارشات تالارهای پذیرایی تخفیف دار شهرداری تهران ، کارشناسان ما به تالارپذیرایی هتل شیان دراتوبان بابایی،تالار بام طلائیه درمیدان راه آهن،تالارپذیرایی هتل شهردرخیابان دماوند،تالارپذیرایی گفتگودرخیابان گیشا،تالارپذیرایی الماس شهر در خیابان اشرفی اصفهانی،تالارپذیرایی گل یاس در همت غرب، خواهند رفت تا اطلاعات کاملی از تالارهای عروسی که به کارمندان و بازنشتگان شهرداری تخفیف میدهند را به شما عروس دامادهای عزیز معرفی کند

در باغ گلستان سالن های مدرن و زیبا در میان انبوهی از درختان خودنمایی می کنند. ورود مهمانان به این باغ زیبا با احساسی مطبوع همراه است و مهمانداران ما منتظرند تا با بهترین پذیرایی در خدمت آنان باشند.
آب و درخت و نور، همراه با پدیرایی شاهانه، همانست که مجلس شما را با مجالس دیگر متمایز خواهد ساخت

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com