کد خبر:3110
پ
معرفی باغ تالار در محدوده چیتگر

باغ تالار چیتگر

تالار چیتگر دارای دو سالن و دو باغ اختصاصی میباشد که ظرفیت سالن های پذیرایی ان ۲۰۰ نفر است . باغ تالار چیتگر یکی از بهترین باغ تالارهای غرب تهران است . محوطه ورودی باغ و تالارچیتگر دلنشین وزیباست،اماچیزی که در بدو ورود نظر مهمانان شما را جلب میکن، معماری مدرن ولوکس لابی این تالار است […]

تالار چیتگر دارای دو سالن و دو باغ اختصاصی میباشد که ظرفیت سالن های پذیرایی ان ۲۰۰ نفر است . باغ تالار چیتگر یکی از بهترین باغ تالارهای غرب تهران است . محوطه ورودی باغ و تالارچیتگر دلنشین وزیباست،اماچیزی که در بدو ورود نظر مهمانان شما را جلب میکن، معماری مدرن ولوکس لابی این تالار است سقفهای بلند وپتینه شده،استندهای سلطنتی گل آرایی شده فضای مناسبی برای خوش آمدگویی به مهمانان شما فراهم ساخته اند.
اما این فقط لابی تالاراست وقسمت اصلی آن یعنی سالن های پذیرایی شکوه وجلوه ی بیشتری دارندو دکوراسیون سالن بانوان با میزهای هشت نفره وچوبی کامل شده است،لا به لای این میزها گلدان هایی وجود دارد که توسط گروه های حرفه ای شمع وگل آرایی شده است،تمام سقف باغ تالار چیتگر نورپردازی شده است.
سالن آقایان طراحی وسبک متفاوت تری نسبت به سالن بانوان دارد.میزوصندلی های آن چوبی اما سفید رنگ هستند،گلدان هایی که در بین آنها قرارداده شده است رنگ روشن دارد وتمام برگ های آنها نورپردازی شده است.
اتاق عقد لوکس ومجلل میتواند یکی از زیباترین جشن های عقد را برای شما به همراه داشته باشد،سفره عقدهای آن بیش از پنج نوع است می توان متناسب با سلیقه شخصی هرکدام را که مایل هستید انتخاب کنید.
انواع غذاهای ایرانی وفرنگی همچنین متنوع ترین سالادها به همراه انواع نوشیدنی های سردوگرم وآبمیوه های طبیعی توسط مهمانداران تحصیلکرده در ظروف مجلل برای پذیرایی از مهمانان شما سرو خواهد شد.
در فصل تابستان پذیرایی از آقایان در محوطه باغ چیتگر انجام میشود.باغ تالارعروسی چیتگر در بلوار کوهک ونزدیک به خیابان هشتم واقع شده است.در آخر هم باید بگم که سایت دوشیزه با توجه به قیمت منوهای تالارپذیرایی چیتگر کلاس قیمت متوسط را برای تالارعروسی شیک ومجلل در غرب تهران انتخاب کرده است. در لیست باغ تالارهای چیتگر در گزارشات بعدی به باغ تالارکاظمی،باغ تالارموسوی،باغ تالارهمتی،باغ تالاردشت شقایق،تالارلبینا،طوبی،مرواید چیتگر میریم تا بهترین تالارها و باغ های عروسی چیتگر را به شما معرفی کنیم

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com