کد خبر:2632
پ
معرفی باغ تالار در محدوده چیتگر

باغ تالار دشت شقایق

باغ تالار دشت شقایق در محدوده چیتگر به مساحت ۱۵۰۰ متر و ظرفیت خارق العاده ۲۲۰۰ نفر است که از بهترین تالارهای محدوده غرب تهران است . ورودی باغ دشت شقایق (باغ هاشمی سابق) که در خروجی پارک چیتگر قراردارد، دارای فضای سبز و در صورت تمایل گل آرایی خواهد شد.محیط باغ پر از بوته […]

باغ تالار دشت شقایق در محدوده چیتگر به مساحت ۱۵۰۰ متر و ظرفیت خارق العاده ۲۲۰۰ نفر است که از بهترین تالارهای محدوده غرب تهران است .

ورودی باغ دشت شقایق (باغ هاشمی سابق) که در خروجی پارک چیتگر قراردارد، دارای فضای سبز و در صورت تمایل گل آرایی خواهد شد.محیط باغ پر از بوته و درخت است، میز و صندلی ها سفید رنگی برای پذیرایی، دارای سقف های بلند و نورپردازی های حرفه ای هستند.طراحی کلاسیک و مدرن فضای جالبی را برای پذیرایی فراهم کرده .میز و صندلی های داخل سالن عروسی دشت شقایق مبله و سفید رنگ هستند،روی هر میز با گلدان و شمعدان زیبایی دیزاین شده و لذت میهمانی را دو چندان خواهد کرد.
تمام قسمت سالن های پذیرایی ، رختکن و سرویس بهداشتی مرتب و قابل قبول هستند. انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در منوی تالار پذیرایی دشت شقایق وجود دارد که بر حسب بودجه اتون میتونید منوهای دلخواه رو انتخاب کنید،این مجموعه که جزوء باغ های خوب عروسی سمت غرب به شمار می آید،یکی از قدیمی ترین وبا سابقه ترین های صنف تالار پذیرایی هم هستند. امیدوارم اطلاعات که در اختیارتون قرار دادیم مورد قبول شما واقع بشه.

جناب آقای محمد حسین هاشمی منش باغی را در سال ۱۳۶۱ به مراسم عروسی اختصاص دادند که شاید بتوان آن را از اولین باغ های عروسی نامید. امروز پس از ۳۰ سال اهالی این صنف سخت و نفس گیر او را یکی از ریش سفیدان و پیشروان صنف خود می دانند.
هدف اصلی او برقراری مراسم ازدواج که سنت پیغمبر است از یک سو، و از طرفی دیگر ایجاد اشتغال که این دو سبب شده تا با تمامی مشکلات و موانع مبارزه کند تا چراغ این مجموعه روشن بماند.
مجموعه تالار دشت شقایق در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع واقع در منطقه جنگلی چیتگر ، که از امکانات مجموعه، تالاری به مساحت ۱۲۰۰مترمربع سالن بدون ستون و یکپارچه با طراحی کلاسیک و چیدمان روز اروپا به همراه آشپزخانه ای کاملا مجهز با ظرفیت تقریبی ۲۲۰۰نفر غذای ایرانی و فرنگی ، دارای برنامه های شاد و مفرح و فضای اختصاصی برای کودکان و باغی که چهار فصل سال سبز و آراسته از گل های زینتی و نورپردازی بسیار زیباست که آنرا از تمامی باغ های اطراف متمایز میسازد و در طول سال میزبان صدها عروسی و ولیمه و همایش های دولتی و خصوصی می باشد که صاحبان مجالس با ارسال لوح های تقدیر میزان رضایتمندی خود را از برگزاری برنامه ها اعلام نموده اند.
این مجموعه در سال های ۸۲ تا ۹۲ به دست مستاجر سپرده شد اما به علت فاصله گرفتن تدریجی از کیفیت مطلوب، از دیماه سال ۹۲ هیات مدیره ای متشکل از خانم رهبر، خانم هاشمی منش، آقای مصطفوی و با نظارت مستقیم آقای هاشمی صورت گرفت.
مجموعه دشت شقایق امیدوار است همانطور که ادعا کرده و می کند در آینده نیز بتواند با بکارگیری تمام امکانات روز، خدماتی بسیار عالی و بدون نقص را ارائه نماید تا خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن مهمانانش به یادگار بگذارد.
خدمات ما تالاردشت شقایق – نسیم ۱۰ – چیتگر
خدمات قابل ارائه در دشت شقایق
برگزاری مراسم
آماده جهت برگزاری عروسی، ولیمه، همایش و ختم در مجموعه باغ تالار دشت شقایق در فضای سبز، سرباز و سالن سرپوشیده
پارکینگ اختصاصی
پارکینگ اختصاصی دشت شقایق، در طول مراسم در اختیار میهمانان محترم قرار دارد
رزرو آنلاین
مراسم خود را با توجه به تاریخ و تعداد میهمانان خود، آنلاین رزرو کنید

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com