کد خبر:3186
پ
معرفی تالار عروسی در محدوده چیتگر

باغ تالار تهران

باغ تالار تهران در محدوده پارک چیتگر در غرب تهران با مساحت ۸۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۲۰۰ نفر قرار دارد . از ویژگی های مجموعه پذیرایی با باغ تهران برگزاری مراسم در سالن های سرپوشیده وفضای آزاد بدون محدودیت زمانی،محوطه با صفا وسرسبز با آب نمایی زیبا وجایگاه ویژه عروس وداماد در باغ وسالن […]

باغ تالار تهران در محدوده پارک چیتگر در غرب تهران با مساحت ۸۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۲۰۰ نفر قرار دارد .

از ویژگی های مجموعه پذیرایی با باغ تهران برگزاری مراسم در سالن های سرپوشیده وفضای آزاد بدون محدودیت زمانی،محوطه با صفا وسرسبز با آب نمایی زیبا وجایگاه ویژه عروس وداماد در باغ وسالن پذیرایی را میتوان نام برد.
آقای محمدی مدیریت تالارپذیرایی تهران رو برعهده دارندودر مجموعه خود امکاناتی مانند برق اضطراری،سالن عقد مجزاوکامل،بازارچه وقهوه خانه سنتی،عکس وفیلم،برنامه های سرگرمی،موسیقی وخواننده،تزئینات،رقص نور وبخار،پروجکشن وسایر سرویس های درخواستی را ارئه میدهند.
سالن سرپوشیده سقف بلندی دارد و در آن تعدادی ستون هم دیده میشود.میزوصندلی ها هشت نفره وکاورکشی شده اند.میزهای شام در یک قسمت وسیع سالن قرارداده شده است که فضای دلبازی دارد.
از نظرقیمت ها وهزینه های کلی یک جشن عروسی در باغ تهرانی کارگروه تخصصی سایت دوشیزه کلاس قیمت متوسط را برای سطح قیمت باغ تالارتهران انتخاب کردند.من وهمکارانم در تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین ومفیدترین اطلاعات را در اختیار شما قرار بدیم وبتوانیم سهم کوچکی در این امر خیر داشته باشیم.امیدوارم در این امر موفق شده باشیم. در ادامه تحقیق و بررسی میان باغ های زیبا جهت برپایی مجالس عقد،نامزدی،عروسی،پاتختی،حنابندان در غرب تهران ، به مناطق ۵ ، ۲، ۲۲ میریم تا اطلاعات سودمند ازمراکزی که پارکینگ خانه ،سالن اجتماعات،باغچه، ویلا، برای مراسم اجاره میدهند را به شما معرفی کنیم

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com