کد خبر:8275
پ
ایده

ایده های خاص عروسی های خاص

همیشه ایده های یونیک و نو باعث بوجود آمدن مراسم های شگفت انگیز و جالب می شه که توجه ها رو به خودش جلب می کنه . برای همین استفاده از ایده های ناب در هر کاری توصیه می شه. روز عروسی خاص ترین روز در زندگی هر فردی است و باید به بهترین شکل […]

همیشه ایده های یونیک و نو باعث بوجود آمدن مراسم های شگفت انگیز و جالب می شه که توجه ها رو به خودش جلب می کنه . برای همین استفاده از ایده های ناب در هر کاری توصیه می شه.

روز عروسی خاص ترین روز در زندگی هر فردی است و باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود، همه چیز درآن روز باید خاص و منحصر به فرد باشد. حالا که به روزهای پایانی تابستان نزدیک می شویم و در این روزها بازار برگزاری مراسم عروسی بسیار داغ است، دوشیزه به نقل از چیدانه تصمیم گرفت تا لیستی از ایده های جذاب برای روز عروسی را برای شما آماده کند تا شما بتوانید از آنها ایده بگیرید و خاص ترین روز زندگی تان را منحصر به فردتر و متفاوت تر برگزار نمایید.

تزیین میزهای پذیرایی در روز عروسی
همه ما خوب می دانیم که میزهای پذیرایی باید تزیینی خاص و ویژه داشته باشند، برای مراسم عروسی بهتر از ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید تا مراسم شما جلوه ای مجلل داشته باشد. برای این کار بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید. همنشینی این دو رنگ درخشش و زیبایی فریبنده ای را به مراسم شما می بخشد. ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم هم همین در جذاب و گیرا است.

میزشام عروسی

گل آرایی میز ها در روز عروسی
گل ها همیشه باعث لطافت و طراوت هر چه بیشتر محیط اطراف خود می شوند و قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای میزهای پذیرایی در عروسی ها هستند، وجود گل های رنگارنگ و هماهنگ با دکوراسیون محیط می تواند جذابیت بیشتری را ایجاد کندد، گل ها را در گلدان های کریستالی بگذارید تا درخشش و خیره کنندگی بیشتری در اثر انعکاس نور داشته باشند، حتی می توانید تک شاخه هایی از گل های مورد نظرتان را در از سقف با نخ های رنگی یا نخ های نامرئی آویزان کنید و آویزهایی به لطافت گلها داشته باشید و مهمانان تان را تحت تاثیر قرار دهید.

گل ارایی عروسی

میزهایی برای بچه ها در مراسم عروسی
چه خوب است که در مراسم عروسی به فکر همه مهمان ها باشیم مخصوص بچه های شیطان و بازیگوش. اگر می خواهید که کمتر شاهد شیطنت های آنها باشید پس باید خودتان دست به کارشوید، میزی برای آن ها تعبیه کنید و روی آن را از کاغذ و مداد های رنگی، پاستل و مداد شمعی پر کنید و از آن ها بخواهید تا برای شما نقاشی ای به عنوان یادگاری بکشند، با این کار هم آن ها را سر گرم کرده اید و هم تنوعی خاص رادر مراسم خود به وجود آورده اید.

تزیین میز شام کودکان

گیفت ها را فراموش نکنید
گیفت ها هدیه های کوچکی هستند که ازطرف عروس و داماد به مهمان ها تقدیم می شود، هر چه قدراین هدیه ها مینیمال تر، ساده تر و خلاقانه تر باشند بیش تر در ذهن ماندگار می شوند، می توانید این گیفت ها را یا خودتان درست کنید یا از آن ها را اماده خریداری کنید،
گیف عروسی

شیرینی های روز عروسی
فکر کنید که روز عروسیتان با شیرینی هایی که شبیه به عروس و داماد تزیین شده اند از مهمان ها پذیرایی کنید، حتما آن ها را شگفت زده خواهید کرد، شما میتوانید خلاقیت را در گوشه گوشه مراسم خود به کار بگیرید.

مدل کیک عروسی خاص

جای حلقه هایی به سبک روستیک
جای حلقه ها هم جزو مهم تری چیزهایی اس که باید حتما برای آن برنامه ای خاص داشته باشید، اگر زو طرفداران سبک روستیک و گرمای خاصی که این سبک به وسیل های دکوری می بخشد هستید پس به عس بالا نگاه کنیدتا بهترین نمونه برای جای حله را ببینید.

جای حلقه عروس

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com