کد خبر:8111
پ
کت و شلوار دامادی

آشنایی با برندهای معتبر کت و شلوار

خب انتخاب کت شلوار دامادی خوب کار چندان ساده ای نیست با این همه تنوع برند و مارک در بازار برای همین لیستی از بهترین برندهای کت و شلوار رو براتون آماده کردیم تا انتخاب یک دست کت شلوار عالی براتون کمی راحت تر بشه اگر شما نیز در پی کت‌ شلواری متفاوت برای مراسم […]

خب انتخاب کت شلوار دامادی خوب کار چندان ساده ای نیست با این همه تنوع برند و مارک در بازار برای همین لیستی از بهترین برندهای کت و شلوار رو براتون آماده کردیم تا انتخاب یک دست کت شلوار عالی براتون کمی راحت تر بشه

اگر شما نیز در پی کت‌ شلواری متفاوت برای مراسم ازدواج خود هستید، مجموعه‌ای از کت‌ شلوار انگلیسی را گردآوری کرده‌ایم که جزو برترین مدل‌های سال نیز محسوب می‌شوند.

بیشتردامادهایی که در آستانه ازدواج هستند، وقت زیادی صرف گشت‌وگذار و انتخاب کت‌ شلوار می‌کنند. بیشتر اوقات وسواس و استرس خرید سبب می‌شود تا معمولا کت‌ شلواری نامناسب خریداری شود که باب میل داماد نیز نخواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوشیزه به نقل از مدآنلاین : بسیاری از افراد به مراسم ازدواج به چشم یک ماجراجویی می‌نگرند و صرفا به‌دنبال ثبت بهترین لحظه‌ها در این مراسم به‌یادماندنی هستند. همین ماجراجویی سبب می‌شود تا انتخاب کت‌ شلوار برای مراسم، خود یک ماجراجویی و هیجان باشد. این دسته افراد معمولا بهترین کت‌ شلوار را خریداری می‌کنند و در بیشتر مواقع از انتخاب‌شان راضی هستند.

اگر شما نیز به‌دنبال کت‌ شلواری متفاوت برای مراسم ازدواج خود هستید، مجموعه‌ای از کت‌ شلوار انگلیسی را گردآوری کرده‌ایم که جزو برترین مدل‌های سال نیز محسوب می‌شوند. جنس‌های بسیار مرغوب، رنگ‌های متفاوت و فیت بودن بسیار مناسب آن‌ها از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که این دسته از کت‌وشلوارها را خاص کرده‌است. مدل‌های قدیمی کم‌کم بازنشسته شده و جای خود را به مدل‌های جدید می‌دهند. بهتراست نگاهی به این مدل‌ها بیندازیم.

 

کت شلوار دامادی

 

کت‌ شلوار فلانل

کت‌ شلوارهای از جنس فلانل، کاملا پنبه‌ای و بسیار مرغوب هستند. این مدل بسیار خاص، علاوه بر جنس مرغوب، وزن بسیار پایینی دارد و راحتی خاصی نیز به‌همراه دارد. می‌توان گفت در بیشتر مناطق انگلستان، کت‌شلوار فلانل موردپسند است و بیشتر ساکنان این کشور فلانل برتن می‌کنند. از نکات بسیار برجسته این مدل، رنگ‌های متنوع آن است. همین محبوبیت در کشور انگلستان، پای این ترند را به کشور ما نیز باز کرده و اکنون مدل‌های متنوعی از آن را می‌توانید در بازار بیابید. این مدل به دلیل مرغوبیت جنسش، قیمت به نسبت بالایی نسبت به‌ مدل‌های دیگر دارد اما صرف‌از نظر از قیمت، ماندگاری بسیار طولانی نیز دارد که می‌توانید سالیان متمادی از آن استفاده کنید.

این طرح برخلاف مدل فلانل، درصد پلی‌استر بالاتری دارد اما هیچ نگران نباشید. این درصد به‌حدی نیست که کت‌ شلوار برتن شما بدرخشد یا در زیر نور آفتاب، براق دیده شود. این مدل نیز در کشور انگلستان محبوبیت خاصی دارد وبیشتر در مراسم ازدواج از آن استفاده می‌کنند. این مدل در رنگ‌ها و طرح‌های متعددی عرضه شده و در بیشتر فروشگاه‌ها می‌توانید آن‌ها را بیابید.

این طرح هم‌چنان که از نامش پیداست، بیشتر در رنگ آبی نفتی عرضه می‌شود. اما رنگ‌های دیگری از آن نیز نظیر مشکی و طوسی نیز اخیرا عرضه شده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مرغوبیت جنس این مدل نیز هم‌چون مدل‌های قبلی بسیار بالاست و مورد تایید استفاده کنندگان قرار گرفته است. با یک‌بار امتحان این ترند، فیت بودن آن را برتن خود احساس خواهیدکرد.

از برجسته‌ترین نکات درخصوص این طرح‌های انگلیسی، متفاوت بودن رنگ جلیقه با خود کت‌شلوار است. همین تفاوت زیبایی خاصی به‌ این مدل‌ها داده است که با انتخاب کراوات مناسب، زیبایی آن را خودتان نیز حس خواهید کرد.

منبع
دوشیزه

This site is protected by wp-copyrightpro.com