کد خبر:1979
پ
معرفی آرایشگاه عروس در غرب تهران

آرایشگاه گیوا

درلیست بهترین سالن آرایش های غرب تهران به سراغ سالن زیبایی خوب گیوا در مرزداران تهران رفتیم . تا شما رو بیشتر با این سالن آرایشی مدرن و  خوب آشنا کنیم. میون این همه شلوغی بالاخره مشاور عروس گیوا رو پیدا کردم و سوالاتی که داشتم رو از ایشون پرسیدم در حالی که من تک […]

درلیست بهترین سالن آرایش های غرب تهران به سراغ سالن زیبایی خوب گیوا در مرزداران تهران رفتیم . تا شما رو بیشتر با این سالن آرایشی مدرن و  خوب آشنا کنیم.

میون این همه شلوغی بالاخره مشاور عروس گیوا رو پیدا کردم و سوالاتی که داشتم رو از ایشون پرسیدم در حالی که من تک تک آلبوم ها رو ورق میزدم و عکسهای عروسها رو میدیدم سؤالاتم رو هم می پرسیدم.اول از همه باید بگم که۲ پکیج دارند، اولی شامل اصلاح ابرو، رنگ ابر، میکاپ و شینیون، مژه، ناخن می شه دومی شامل تمامی موارد بالا + رنگ مو و تاج.
هر ۳ میکاپ کار عروس این سالن برای لوازم میکاپ عروس از برندهای مک و کلارنس استفاده می کنند. آرایشگاه گیوا در فهرست آرایشگاه عروس غرب تهران قرار داره و در سایت دوشیزه در کلاس متوسط قرار گرفته است .برای رزرو نوبت،۳۰ درصد از قیمت پکیج عروس باید بابت بیعانه پرداخت بشه و باعروس قرارداد می بندند، و ۲ روز قبل از عروسی برای تست شینیون و میکاپ عروس باهاتون تماس میگیرند.
یک روز قبل هم برای خدمات اولیه و تسویه باید مجددا به سالن آرایش گیوا درمنطقه ۲رفت،در روز قرارداد مشخص میشود با کدام میکاپ آرتیست می خواهید که قرارداد ببندید معمولاً هر کدام از آنها ۳ تا ۴ عروس رو در یک روز آماده می کنند و زمان آماده شدن عروس ۳ تا ۴ ساعته.
برای دیدن مدل های به روز و جدید عروس در سالن گیوا شعبه مرزداران،می تونید عروس سرای گیوا نزدیک خیابان اشرفی اصفهانی رو در شبکه های اجتماعی پیدا کنیدو یا اینکه با هماهنگی به آدرس سالن مراجعه کنید.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com