کد خبر:9128
پ
آرایشگاه پیرایش داماد

آرایشگاه پیرایش داماد

آرایشگاه پیرایش داماد در اینجا ده آرایشگاه پیشنهاد می کنیم که این ویژگیها را بطور کامل دارند و البته خوشحال می شویم که اگر آرایشگاه هایی دیگری با این کیفیت می شناسید به ما معرفی کنید .

بهترین آرایشگاهای مردانه کدامند ؟
در دنیای مراسم باشکوه عروسی های امروزه یکی از اتفاقات نسبتا جدید حضور آرایشگاه های مردانه متخصص داماد است .بیشتر از یک دهه است که برای حضور در مراسمی باشکوه عروسی فقط حمام و اصلاحی در خانه و پوشیدن کت و شلوار دامادی کافی نیست بلکه داماد هم دوست دارد به بهترین و جذاب ترین چهره مردانه در آن مراسم باشکوه تبدیل شود کاری که فقط از دست متخصیصن باتجربه و هنرمند این رشته بر می آید . اما پیدا کردن این افراد کارکشته و حرفه ایی هم خودش داستانی دارد . گشتن در اینترنت , پرسیدن از دامادهای دیگر , اینستاگرام گردی و دیدن نمونه کارها , سر زدن به آرایشگاه های معرفی شده و دیدن آلبوم ها و روشهای شبیه این که میتواند باعث سرگیجه و سردرگمی شود اگر ندانید که چه ویژگی هایی را باید در جستجو بخاطر داشته باشید . آیا میدانید که ویژگی های یک آرایشگاه مردانه متخصص داماد چه ویژگی هایی دارد ؟
واقعا کار بلد باشد و تجربه زیادی داشته باشد
رضایت دامادهای زیادی را ایجاد کرده باشد
در گریم و آماده سازی پوست بسیار ماهر باشد و بتواند متناسب با سن و فرد کاری متفاوت و جذاب ارائه دهد .
از بهترین و با کیفیت ترین مواد لازم برای همه کارهایش استفاده کند
در گریم , هیر کات , پاکسازی و سایر کارهای لازم برای آماده سازی داماد , مهارت زیادی داشته باشد ویا متخصیصن متنوع و حرفه ایی در این موارد داشته باشد
دقت زیادی در کار داشته باشد و بتواند بهترین طراحی مدل مو و ریش و گریم متناسب با داماد را پیدا کرده و اجرا کند
نمونه کارهای واقعی بدون رتوش را در البوم و سایت و اینستاگرام بگذارد
بیشترین اهمیت برای آرایشگاه و کادرش کیفیت عالی و بی نقص باشد
رفتار خوب و محترمانه پرسنل که نشان از حرفه ایی بودن افراد دارد
در کنار همه اینها بتواند با شرایط و زمان و بودجه داماد کنار بیاید که این هم با داشتن پکیجهای متنوع قابل انجام است
وقت گرفتن از آن راحت باشد و البته بسیار هم وقت شناس و منظم باشد

کیفیت خوبی در محل کارآرایشگاه وجود داشته باشد تا ساعات طولانی و مراجعات را لذت بخش تر کند
و شاید بهتر است خوش مسیر باشد تا بتوان آن روز را با آرامش بیشتری سپری کرد

در اینجا ده آرایشگاه پیشنهاد می کنیم که این ویژگیها را بطور کامل دارند و البته خوشحال می شویم که اگر آرایشگاه هایی دیگری با این کیفیت می شناسید به ما معرفی کنید .

شاهکار ( نیو فیس سابق)
این آرایشگاه مردانه با بیشترین مشتری و بیشترین نظرمثبت در اینترنت نشان میدهد که آنچه که ادعا میکند است با سالها تجربه و داشتن متخصیصن با تجربه و حرفه ایی در میکاپ و مدل مو و سرویسهای مراقبت پوست دامادان بسیاری را راضی کرده است .در سالن شاهکار مدل موها بر اساس چهره , سن , موقعیت اجتماعی و سلیقه داماد و همینطور طراحی ریش , پرپشت کردن و کراتینه کردن مو توسط بهترین هیراستالیستها انجام میشود
گریم و میکاپ داماد توسط گریمور سینما , کاملا طبیعی , ضد آب با ماندگاری طولانی و تضمین رضایت دامادهای عزیز انجام میشود و کلی خدمات کامل کننده دیگر که به بهترین شکل در این آرایشگاه مردانه انجام داده میشود .خدماتی چون سرویس مراقبت ویژه پوست که خود شامل بخشهای اساسی است مانند پاکسازی پوست , شاداب سازی و لایه برداری , لیفتینگ و جوانسازی و اب رسانی با دستگاها و تجهیزات و محصولات ویژه آقایان که توسط متخصیصن این رشته انجام میشود .
اگر برایتان کار حرفه ایی با بهترین قیمت ملاک مهمی است آرایشگاه شاهکار میتواند کاملا شما را راضی کند . در عین حال با یک سرویس ویژه تزیین دسته گل و اجاره و تزیین ماشین عروس هم در خدمات این آرایشگاه وجود دارد که یک امتیاز ویژه محسوب میشود . در صفحه اینستاگرام آرایشگاه شاهکار که نشانی آن در پایان می آید شما میتوانید بالای ۲۸۰۰ پست از کارهای ارائه شده را ببینید .

Newface2000نشانی اینستاگرام
فرست کلاس
در اینجا با آرایشگاه لوکسی روبرو هستیم که توانسته با خدمات خاصی جای خود را در میان دامادان پیدا کند . در آرایشگاه مردانه فرست کلاس سرویسی وجود دارد که با توجه به هندسه صورت و زوایای چهره کامل ترین مدل مو و اصلاح به دامادی که خواهان این سرویس است پیشنهاد میشود و در صورت تمایل او اجرا میشود . سالن فرست کلاس پکیج ویژه ایی در چهار قسمت به دادمادان گرامی ارائه میدهد که شامل مو , پوست , گریم و ماساژ است .فرست کلاس اولین بار از واژه اسپای تخصصی پوست و مو را در میان خدمات خود بکار برد . و از سال ۲۰۰۵ اولین ارایشگاه مردانه بود که پکیج داماد را ایجاد کرد . شعار فرست کلاس این است : اوج چهره طبیعی مردانه .برای دیدن کارهای آن میتوانید با آرایشگاه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

حمید بخشی
آرایشگاه مردانه ایی با یک نام مردانه ! حمید بخشی با برند کردن نام خودش این توقع را در دامادان بوجود می آورد که فقط زیر دست خود حمید بنشینند توقعی که همیشه برآورده میشود . حمید بخشی معتقد است که در یک آرایشگاه حرفه ایی باید کاملا احساس راحتی کنید و برای ایجاد ای احساس هر کاری که لازم بوده و فکرش را می کنید انجام داده احترام و نظم , انتخاب اعضای جوان و خوش قلب که به خود و دیگران احترام گذاشتن را بلدند , مسیر آسان رسیدن به آرایشگاه , کافی شاپ برای مشتریان خسته , نوبت دهی آنلاین با سایت یا اپلیکیشن , قیمت گذاری شفاف که جایی برای ابهام نمیگذارد تا مهمترین عامل راحتی که همان کار حرفه ایی است که در جستجوی آن هستید خدمات حمید بخشی شامل این موارد است : هیرکات , کراتینه , پاکسازی پوست و رینالدینگ است همراه با یک پکیج وی آی پی داماد .
پرشیا

سالن آرایش پرشیا برای دامادهای عزیز خدمات قابل توجهی دارد : کات واستایل موها متناسب با چهره , پاکسازی پوست , شش تیغه کردن صورت , گریم با بهترین مارکهای موجود برای فیکس ماندن آن تا پایان مراسم و … نمونه کارها نشان از تخصصی بودن تیم سالن آرایش پرشیا دارد . یک روش جالب در کات و استایل دهی به موها در آرایشگاه مردانه پرشیا اینگونه است که موها قابلیت حالت و فرم دادن به سه مدل مختلف یا بیشتر را به نحو مطلوب و متناسب با چهره و فرم سر و مراسم داماد را داشته باشد . پس اگر چند مراسم دارید که میخواهید مدلهای متنوعی را در آنها به نمایش بگذارید میتوانید با این روش از چند مدل مو و گریم برخوردار باشید .روش دیگر در سالن ارایش پرشیا این است که از چند روز قبل بیایید و یک مدل را که به سلیقه شما و پیشنهاد متخصصین ارائه میشود را تست کرده و در منزل با نظر سنجی به انتخاب نهایی برسید .حتما نمونه کارهای حرفه ایی سالن پرشیا را ببینید .

کاتیز
این آرایشگاه تخصصی داماد در زعفرانیه و سه شعبه دیگر ( شهرک غرب , سعادت آباد و تهرانپارس ) هزاران داماد راضی را در رزومه خود دارد . متعادل سازی چهره با گریم و گریمهای طبیعی با ماندگاری بالا در کنار فرم دهی به موها و پرپشت سازیها و خدمات حرفه ایی دیگر از خصوصیات ویژه این ارایشگاه معروف است . یک کار متفاوت آرایشگاه کاتیز ارائه کارهای قبل و بعد دامادهای خود است . این کار در آرایشگاهای زنانه کاری مرسوم است اما کاتیز جزو اولین آرایشگاهای مردانه ایی است که به این کار جالب پرداخته است . در آدرس اینستاگرام که در ادامه خواهد آمد میتوانید این قبل و بعد ها ببینید و لذت ببرید . در ضمن این سالن هم با ایجاد بخش نوبت دهی آنلاین شرایط راحتی بیشتری فراهم کرده است .
cutiz.ir

سان
این ارایشگاه به مدیریت آقای احسان نجاریان است که ارایشگر اصلی مجموعه هم می باشد او تجربیات موفق فراوانی در داخل و خارج کشور داشته . این تجربیات با استفاده ابزارها و تجهیزات مدرن مجموعه بی نظیر و دوست داشتنی را ایجاد کرده به نام ارایشگاه مردانه سان .پکیج دامادی در این مجموعه مورد توجه خاص قرار گرفته است آرایشگاه سان که در سعادت آباد قرار دارد مجموعه ایی است از حرفه ایی ها که با مدرنترین و بروز ترین تجهیزات و مواد آرایشی و بهداشتی مردانه در حال ارائه خدمات با بهترین کیفیت هستند خدماتی چون پاکسازی پوست , کراتینه مو , ماساژ مو, مشاوره برای مدل مو متناسب با چهره بر طبق آخرین ژورنالهای مطرح جهان و پکیج تخصصی گریم و آرایش داماد. همه اینها دست به دست هم داده تا آرایشگاه سان تبدیل به یک همراه خوب برای دامادهای عزیز در مهمترین مراسم زندگیشان شود .

گرند
آرایشگاه مردانه گرند شاپور سابق با استفاده از متخصصان آرایشگر و گریمورهای سینمایی به کمک دامادان عزیز آمده تا در مراسمشان خوش بدرخشند .تجربه گریم با یک گریمور سینما بهمراه سایر خدمات را میتوانید در آرایشگاه مردانه گرند بدست آورید . در این آرایشگاه از خدمات پیرایش و کراتینه مو تا گریم داماد همه بصورت کاملا حرفه ایی انجام میشود . در بخش گریم داماد با پلکسینک پوست و پاکسازی آن , ماساژ و بخور سر و صورت آغاز و بعد با گریم که از بهترین و با کیفیت ترین مواد آرایشی و بهداشتی استفاده میشود کار را به پایان می برند . در آرایشگاه گرند اتاق مخصوص و صندلی وی آی پی برای انجام خدمات م.جود است . و قبل از مراسم میتوان مشاوره ایی برای مدل موی فرمالیته انجام داد .

دیپلمات
باسابقه ۱۰ ساله به این نتیجه مهم و ارزشمند رسیده که به نظر مشتری خود اهمیت بدهد و برای رضایت او دست او را در انتخاب آرایشگر و مدلها آزاد بگذارد . از طرفی برای انتخاب به کمک او می اید تا بهترین نتیجه بدست آید یعنی یک داماد بسیار جذاب و خوش تیپ . پکیج داماد در ارایشگاه دیپلمات از یک هفته قبل از مراسم آغاز و تا روز مراسم ادامه پیدا می کند و شامل سه مرحله مهم اصلاح وطراحی مدل مو , پاکسازی سطحی پوست . گریم است . منظور از گریم در آرایشگاه مردانه دیپلمات فقط متعادل سازی اجزای صورت است بدون هیچ غلوی تنها با استفاده از فوت و فنهایی که در سینما بکار می رود . عکس پایانی از داماد هدیه اولی است که آرایشگاه مردانه دیپلمات به دامادان خود میدهد وگیف دوم یک پکیج مهمانی برای اولین سالگرد آقا داماد های عزیز است .سالن دیپلمات در فاز سه شهرک غرب قرار دارد ودر اینستاگرام آن که آدرسش در پایان می آید میتوانید نمونه کارهای این آرایشگاه را ببینید
diplomathairsalon

آس
سالن تخصصی پیرایش داماد اس از سال ۱۳۷۷ کارش را با مدیریت آقای محمد کاشانی شروع کرده و به دو شکل خدماتش را ارائه میدهد . مدل اول انجام خدمات خود به داماد در سالن آس است و مدل دوم مانند پروژه های سینمایی است یعنی از اول تا پایان عکاسی و فیلم در باغ و آتلیه تیم مجرب آس در کنار داماد حضور دارد. ارائه پکیج داماد با تقسیم بندی نوین : برنزی نقره ایی و طلایی هم از کارهای خوب دیگر آرایشگاه آس است .این آرایشگاه با شرکت در پروژه های زیادی توانمندی خود را نشان داده است در سایت آرایشگاه آس شما میتوانید نمونه عکسهای زیادی از این پروژه ها ببینید .شما می توانید بصورت آنلاین هم از سالن آس وقت بگیرید .

آرایشگاه داماد کینگ استایل
این آرایشگاه مردانه از آخرین متدهای اروپا بهره میگیرد. کینگ استایل در از سال ۲۰۱۲ که کار خود را آغاز کرده تا بحال بیش از ۱۲۰۰ داماد از خدمات حرفه ایی اش استفاده کرده اند . آرایشگاه کینگ استایل با ساختن پکیجهای اقتصادی تا فوق لوکس که از آخرین متدهای اروپابهره میگیرد توان مالی دامادان عزیز را در نظر گرفته است . کافی است تا بنا به بودجه اتان پکیج مورد نطرتان را انتخاب کنید آنوقت کار شما با ثبت تاریخ و ساعات طراحی مدل و , جلسات پاکسازی , اصلاح مو و تست فرم مو , گریم و زمان حاضر شدنتان با رعایت تایم های مورد نظرشما شروع شده و مورد به مورد با دقت و تخصص حرفه ایی اجرا شود تا رضایت کامل شما حاصل شود

 

This site is protected by wp-copyrightpro.com