کد خبر:2227
پ
معرفی آرایشگاه عروس در محدوده نازی آباد

آرایشگاه ونوس آرا

سالن زیبایی ونوس آرا با داشتن میکاپ آرتیست های خوب و حرفه ای تونسته خودشو به راحتی در لیست بهترین سالن زیبایی های جنوب تهران جا بده . بعد از ورود به سالن برای دیدن آلبوم ها , به قسمت پذیرش رفتم . سبک کار میکاپ آرتیست سالن ونوس آرا از لایت تا مدیوم , […]

سالن زیبایی ونوس آرا با داشتن میکاپ آرتیست های خوب و حرفه ای تونسته خودشو به راحتی در لیست بهترین سالن زیبایی های جنوب تهران جا بده .

بعد از ورود به سالن برای دیدن آلبوم ها , به قسمت پذیرش رفتم . سبک کار میکاپ آرتیست سالن ونوس آرا از لایت تا مدیوم , با انواع شینیون های ساده تا شلوغ بود .
با وجود این همه تنوع , میکاپ کارعروس که توجه زیادی به سلیقه ام نشان میداد , از من خواست مدل مورد نظرم را برایشان به سالن ببرم .پکیج های ارائه شده در آرایشگاه ونوس آرا , بسته به نوع خدمات متغیر بودند ؛ پکیج اول شامل خدماتی از قبیل : میکاپ – شینیون – اصلاح – ابرو و مژه – فون بدن بود .خدمات پکیج ۲ شامل : میکاپ – شینیون – اصلاح – ابرو – رنگ مو – فون بدن – تاج – مژه – موی اضافه و اسپری صورت ( air brush) میشدند .مسئول عروس سرای ونوس آرا در ادامه توضیح دادند , که خدماتی مثل کاشت ناخن و اپیلاسیون کامل هم به صورت جدا از پکیج ارائه میشدند .
لوازم آرایشی میکاپ گریم عروس , از برندهایی مثل MAC , DIOR و ESTEE LOUDER بودند که کیفیت و ماندگاری آرایش را برای من تضمین میکردند .در ضمن صحبت متوجه شدم , در این سالن تاج های متنوعی با قیمت مناسب وجوددارد .بعد از پرسش درباره ی نحوه ی رزرو همراه , به من این اطمینان را دادند که باهماهنگی قبلی , محدودیتی در پذیرش تعداد ساقدوش یا همراه عروس ندارند .هزینه ی میکاپ معمولی با شینیون برای هر ساقدوش و همراه و میکاپ VIP , با توجه به انتخاب شما دریافت خواهد بود .بعنوان ودیعه , مبلغی , جهت رزرو نوبت باید پرداخت میکردم و تسویه کامل در روز عروسی انجام میشد .بعد از بستن قرار داد میتوانستم از جلسه ی مشاوره با میکاپ و شینیون کارم استفاده کنم . با توجه به هزینه های پکیج عروس کارشناسان سایت دوشیزه کلاس قیمت اقتصادی را برای این  آرایشگاه عروس در نازی آباد در نظر گرفته اند.
در ادامه مشاورین ما از تالارهای پذیرایی نازی آباد ، آتلیه های عکاسی نازی آباد ، مزون های لباس عروس نازی آباد ، آرایشگاه های عروس نازی آباد ، دفترخانه های ازدواج نازی آباد ، گلفروشی های نازی آباد بازدید خواهند کرد تا در پرتال بزرگ عروس با نام دوشیزه ، مطالب مفیدی را در اختیار عروس زوجهای جوان قراردهند.

مرکز فوق تخصصی عروس
باتکنیک کنترینگ
نیم قرن تجربه درخشان
(با۱۲شعبه درتهران وکرج)
جادوی هنر ونوس آرا همیشه بی همتا

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com