کد خبر:2048
پ
معرفی آرایشگاه عروس در غرب تهران

آرایشگاه قاصدک طلایی

یکی دیگه از سالن های خوب زیبایی منطقه ۱۰ تهران که میخوام دربارش باهاتون صحبت کنم ، سالن آرایشی خوب قاصدک طلایی در محدوده رودکیه که سالن بسیار بزرگی هم داره احساس راحتی خاصی اونجا بهتون دست میده. خانم اژدری مدیریت سالن قاصدک طلائی هستن، سالن بزرگی که کار آموزش هم توش انجام می شه، […]

یکی دیگه از سالن های خوب زیبایی منطقه ۱۰ تهران که میخوام دربارش باهاتون صحبت کنم ، سالن آرایشی خوب قاصدک طلایی در محدوده رودکیه که سالن بسیار بزرگی هم داره احساس راحتی خاصی اونجا بهتون دست میده.

خانم اژدری مدیریت سالن قاصدک طلائی هستن، سالن بزرگی که کار آموزش هم توش انجام می شه، ایشون خودشون هم کار میکاپ عروس رو انجام می دن و به قول خودمون میکاپ آرتیست هستن ایشون ۲ پکیج دارن اولی فقط آرایش سر و صورت عروس می شه و دومی خدماتی مثل (اصلاح و ابرو، رنگ و لایت، ناخن، اپیلاسیون، رنگ مو، فن بدن، مژه، موی اضافه و تاج) میشه ، اگر پکیج اول رو بخواید هزینه اجاره تاج را هم باید پرداخت کنید. آرایش و شینیون همراه عروس رو قبول میکنند و مدیریت سالن آرایش قاصدک طلائی کلیه این خدمات رو تضمین می کنه خانم اژدری از برند میکاپ فکتوری استفاده می کنند و تأکید دارند که گریم حرفه ای روی صورت عروس ها شون انجام می دن، من عکس البوم های جدید میکاپ عروس شون رو دیدم ایشون عروس ها رو به سبک اروپایی گریم و میکاپ می کنن و کارشون هم بسیار تمیز بود.دوشیزه با بررسی دقیق قیمت های آرایشگاه قاصدک طلائی ، آن را در کلاس اقتصادی سایت دوشیزه قرارداده است برای قرارداد با این سالن زیبایی عروس که در منطقه ۱۰ و در نزدکی خیابانهای آزادی و نواب قرارداره، باید نصف کل مبلغ رو بابت بیعانه بدید تا براتون نوبت بزنن و تلفنی ساعتی رو که می خواید آماده باشید رو باهاشون باید هماهنگ کنید. روز قبل از مراسم هم برای کارهای اولیتون باید به این آرایشگاه عروس برید. ایشون خیلی مهربون و خوش برخورد هستند و ویژگی که می تونه توی انتخاب میکاپ کار خوب وحرفه ای عروس مؤثر باشد.

گریم صورت با روش کاموفلاژ و ایربراش و محو ابرو و میکاپ
شینیون تخصصی در سبک های مختلف و ابزار جدید
بلوند و لایت با رنگ های شیک و اروپایی
سالن زیبایی قاصدک طلایی
سالن زیبایی محدوده خیابان رودکی
گریم و میکاپ تخصصی عروس محدوده خیابان رودکی
آکادمی تخصصی مراقبت و زیبایی
صورت زیبای تو قسمتی از دنیای درون توست
هر آن چه از زیبایی انتظار داری درون خود جست و جو کن ما تنها زیبایی درون تو را به تصویر می کشیم با ما لبخند بزن.
دوره های آموزشی : گریم صورت با روش کامو فلاژ وایربراش و ابرو میکاپ ۴۸ ساعته شینیون تخصصی در سبک های مختلف و ابزار جدید تکنیک کات موی خشک، کارایی قیچی ۸ تایی و طراحی پیشرفته بلوند و لایت با رنگ های شیک و اروپایی انواع بافت انواع اکستنشن انواع صافی حرفه ای مو کراتینه مو انواع خدمات ناخن شهریه اقساط : مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در ۵۴ کشور جهان احتساب دوره های آموزشی به جای سابقه کار و تعدادی از واحدهای درسی آموزش کلیه رشته ها طبق تعرفه قانونی و فنی و حرفه ای معرفی به هنرستان کار و دانش برای اخذ دیپلم رسمی ثبت نام دوره های جدید به همراه مدرسین کارآمد و مجرب آغاز شد.

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com