کد خبر:2106
پ
معرفی آرایشگاه عروس در شمال تهران

آرایشگاه فریبا صارمی

آرایشگاه فریبا صارمی در شمال تهران در محدوده خیابان شریعتی از اون آرایشگاه های خوبیه که همه چی به سلیقه خودتون مرحله به مرحله چک میشه و آینه ممنوع نیستش . ۲ تا پکیج خدمات عروس دارن که به این صورته،پکیج اول : میکاپ و شینیون عروس، اپیلاسیون، ابرو، وکس صورت، تاج عروس به اضافه […]

آرایشگاه فریبا صارمی در شمال تهران در محدوده خیابان شریعتی از اون آرایشگاه های خوبیه که همه چی به سلیقه خودتون مرحله به مرحله چک میشه و آینه ممنوع نیستش .

۲ تا پکیج خدمات عروس دارن که به این صورته،پکیج اول : میکاپ و شینیون عروس، اپیلاسیون، ابرو، وکس صورت، تاج عروس به اضافه ی یک آرایش و شینیون مراسم پاتختی یا اسپرت.و پکیج دوم که VIP بوده و شامل تمام خدمات پکیج اول به علاوه ی تاج ها ی متنوع تر با آرایش و شینیون ویژه عروس .
شما همچنین میتونید برای یکسان سازی رنگ صورت و بدنتون , یک جلسه اسپری بدن (airbrush) هم داشته باشید . مرکز زیبایی و آرایش فریبا سارمی , اپیلاسیون کامل بدن عروس با هزینه ی جداگانه انجام میدن ودر صورت تمایل خدمات مژه عروس هم بصورت دونه ای استفاده میکنن .از صحبت های مدیریت موسسه زیبایی فریبا سارمی متوجه شدم که برای میکاپ و گریم عروس از مواد متفرقه به هیچ وجه استفاده نمیشه و با استفاده از برندهای شناخته شده ای مثل MAC و BEN NAY میکاپ و گریم عروس هاشون رو انجام میدن . اینجا ۵ تا ۶ عروس در روز میپذیرن که زمان آماده سازی هر کدوم ۴ تا ۵ ساعت طول میکشه و باید زمان آماده شدن عروس را ازقبل هماهنگ کنید،در ضمن پذیرش ساقدوش و همراه به شرط اینکه از قبل بگید محدودیت نداره . هزینه ی میکاپ شینیون همراه و ساقدوش هم با قیمت مناسب انجام میشه .
آرایشگاه فریبا سارمی، ۲۰ تا ۳۰ مدلهای زیبای تاج عروس دارن و روزی که برای مشاوره به سالن میرید میتونید با شینیون کارتون هم اونا رو امتحان کنید . برای انجام سایر خدمات مثل اپیلاسیون، رنگ مو، خدمات ناخن , یک روز قبل از مراسم باید دوباره به این سالن برید . قرار شد در صورت انتخاب عروس سرای فریبا سارمی برای روز عروسی , بعنوان بیعانه برای هر پکیج انتخابی , مبلغی را پرداخت کرده و روز عروسی الباقی مبلغ را تسویه کنم . برای دیدن عکسها و احیانا بازدید عروس آرایشگاه فریبا سارمی به محله سیدخندان و خیابان شریعتی – خواجه عبدالله تشریف ببرید، مشاورین سایت دوشیزه با تحقیق و جمع آوری نظرات نوعروسان در بانک اطلاعات آرایشگاه های تهران، سالن آرایش عروس فریبا را در کلاس قیمت متوسط خود قرارداد. امیدوارم اطلاعات خوبی را در اختیارشما قرارداده باشم ….

منبع
دوشیزه
ارسال دیدگاه

This site is protected by wp-copyrightpro.com